Kun mä olin armeijassa. Jostain levis tieto että mä olin homo. Joku oli vaan kertonut että mä haluun olla Botton. Jonkun leirin jälkeen päästiin lomalle. Kaikki oli olleet pitkään kiinni ja nyt odottivat vaan pääsyä tyttöystävän luokse. Silloin oli sellainen tapa jos itse alikessu ei päässyt lomalle niin se teetti kaikkea hölmöä. Se ties että kaikki tottelee ettei vaan lomalle lähtö siirry.
Ekana piti käydä saunassa. Äkisti se alikessu. Se jolla oli härskit jutut ja homo vitsit, se joka ei päässyt lomalle. Sano että kaikkien pitää puristaa mua pakarasta. Mä oli kuulemma toivonut sit. Se näytti itse esimerkkiä. Sitten sen kaksi kaveria. Kaveri oli ihan hölmistynyt kun kaikki vaan totteli ja puristeli mua.
Loma sauna intissä
1
3594
Vastaukset 1
- Anonyymi
Mun piti sitten sanoa siinä muiden edessä miten se puristelu meni. Kehuin, tuntu hyvältä. Mä olen odottanut niin kauan. Sain sanottua, ihan niin kuin intissä oli tapana. Se alikessu, se ei vaan osannut lopettaa mitään. Ei edes juoksemista ennen kuin se on törmää seinään. Me käytiin uudestaan suihkussa. Sit se käski mut siihen lauteitten eteen. Mun piti nojata lauteisiin ja muiden piti työntää muna mun reisien väliin. Anus piti jättää rauhaan. Se näytti mallia. Käski muiden runkata, ajatella tyttöystäviä ja seurata muiden suoritusta. Alikessulla oli pitkä muna. Se kun työnty mun reisien väliin niin terska tökki mun kiveksiä. Se kaverit seuras mallia. Oli vitun ihan outo olo. Aliskessun silmät vaan loisti. Kaverit työkki ja siirty sitten lauteille. Kun kaikki oli lauteilla se käski mun runkata siinä kaikkien katsellessa. Multa lensi ihan hyvässä kaaressa. Mielessä häivähti ylpeyden tunne.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???411877Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha7101270- 991011
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk88894- 102888
- 62716
- 32612
Olinko yhden viestin arvoinen?
Sen verran olit valmis panostamaan ja selvittämään umpisolmuja. Kukkuluuruu vaan sinullekin mies.68518Kuka om uusi kylän mies?
Ajelee polkupyörällä. Vaalea, melkein kalju. Ilmestyi katukuvaan tänä kesänä. Viettää aikaa kauppojen tuulikaapeissa. Ku12505- 78501