Se viron ihmemies istuu ruokapöydän ääressä paljaat jalat ruokapöydällä toisten laittaessa ruokaa, eikä kukaan sano mitään?
Yäk Oksettavaa
11
85
Vastaukset
- Anonyymi
Ne on istuneet joka päivä ruokapöydällä ja ruoavalmistustasolla (parhaillaan Krisu hämmentäessään paistinpannua!)
- Anonyymi
Olisi mukava tietää kuinka moni istuu työtasolla ja ruokapöydän päällä kotona? Tuolla tuskin kovin puhtaat jalat ja sukat (märät) samoin kuin housut tehtävistä johtuen.
- Anonyymi
Krisukin maannut WC:n lattialla koko päivän ja kontanneet lattioilla, talossa jota ei ole nyt edes siivottu. En voi edes katsoa kun alkavat mättämään mättöä naamaansa. Anulla näpöttää helmet kaulassa ja korvissa, hih tyyli pitää säilyttää.
Ovatkohan ihka aidot helmet, niitähän tulee säilyttää iholla. Jos Anu olisi jättänyt ne kotiin, olisivat pilalla.
Anun ja Helmerin keskusteluntynkä on vaan niin vaivaannuttavaa. Jos menisivät panemaan, pitäisin sitä lapseen sekaantumisena.
- Anonyymi
Krisu istuu työpöydällä hellan vieressä ja paistaa kanaa, jalka pöydällä hyvä ettei osu paistinpannuun.
- Anonyymi
Krisu on koko päivän kritisoinut konttaamista likaisella lattialla. Ei tästä nyt TAAS voi Krisua syyttää😂
- Anonyymi
Helmeri ei konttaa, vetää peittoja polvien alla perässään no lattiat pudistuvat sopii siinä sitten syödä. On siinä meillä Peukaloinen ja keittiössä Akka Kepnekainen.
- Anonyymi
Inhottavaahan tuo on, mutta nykytiede kertoo, että pääosa allergioista johtuu liiallisesta hygieniasta. Joten muniensa hierojat ja huuliensa räplääjät huolehtivat läheisiensä hyvinvoinnista.
- Anonyymi
Kevin istuu ruokapöydällä alushoususillaan. Tosi ällöä.
Kevin vie muilta talossa tilaa, koska jokaisen on oltava varpaillaan Kevinin vuoksi.
Kevin ei siedä vitsejä.
Kevin pillittää vain naisia vasten ja sillä on ihan hirveän kuvottava ääni.- Anonyymi
Minua oksettaa katsoa Keviniä noissa pikkukalsareissaan. Noita tikkujalkoja ei kannattaisi esitellä!
Ja tuo hiusten vatkaaminen ottaa jo hermoon! Laittaa ruokaa ja hiukset roikkuvat melkein paistinpannussa!
Koko porukka on sottapyttyjä Villeä lukuunottamatta! Onko uusavuttomat valtaamassa tilaa ns. normaaleilta nuorilta aikuisilta?
BB- talossa siivotaan liian vähän entisiin kausiin verrattuna! Näillä ei ole mitään kuria...
Siistejä katsojia ällöttää tuo sotku!
- Anonyymi
Kuka on viron ihmemies?
- Anonyymi
Eikös tämä ole Suomen BB. Mitä siellä virolainen tekee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.724924Persuja ei aluevaltuustoissa näy
Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.113349Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j202632Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet
🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.571685- 471556
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441336- 941302
Alkuvuodesta poistuu työttömyyskorvaus kaikilta joilla on säästössä rahaa
Tippuu korvaukselta iso määrä työttömiä.2191083Hiljaisuus
Tarkoittaa välinpitämättömyyttä, henkistä väkivaltaa ja kiusaamista. Olet valinnut hiljaisuuden.71995IS Viikonloppu 29.-30.11.2025
Antti Skytältä 3-tasoinen ristikko. Pääkuvassa on harhauttava elementti, mikä saattaa hidastaa myös muiden kuin minun ra51875