Mita ihmetta?

Anonyymi

BIG BROTHER SUOMI: KEVIN AHDISTUI ASUKKAIDEN ALKOHOLINKÄYTÖSTÄ: "TOIVON, ETTÄ TÄNNE EI TUOTAIS ENÄÄ ALKOHOLIA" ;D

12

223

    Vastaukset 12

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kukas tuon sekavan tyypin mielipiteistä välittää. Tämä on BB-Suomi, joten viinaakin pitää olla, se on kansallisjuoma.

    • Anonyymi

      Nyt vaan lisää viinaa ja bileitä taloon katsotaan milloin ja miten Villen hermot menee ja mitä sitten tapahtuu. Nyt olisi hyvä vähän panella villen ja myös kevinin nappeja... Viihdettä kun se ville aina huutaa jossain vaiheessa humalaisille... :D

    • Anonyymi

      Titysti, eihän muslimit saa juoda, mutta miksi meni tuonne.

      • Anonyymi

        Yritti näytellä, mutta näki että harmitti kun muilla oli hauskaa. Hankalaa kun ei uskonnon takia saa juoda ja jos vielä tulee riidanhaluiseksi juodessa.


    • Anonyymi

      heti tuli tylsää ,kun Krisu nukahti, Milla tokas ,että on supertylsää ,tekis jotain itekkin ,onko kaikki siis Krisun kontolla ,Krisu on viihdyttävin

      • Anonyymi

        Viihdyttävin selvänä mutta kännissä täys ääliö. Ehkä kakaroiden mielestä hauska. Omasta porukasta lentäis pihalle.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Viihdyttävin selvänä mutta kännissä täys ääliö. Ehkä kakaroiden mielestä hauska. Omasta porukasta lentäis pihalle.

        Kevin joutaakin mammansa helmoihin. Kevin pyörii alituiseen naisten helmoissa, koska ei osaa miesten kanssa puhua mistään. Huitoo vaan käsiään ja on läiskikäs hirveän näköinen naama. Haluaako joku äiti, että hänen lapsensa samastuisi Keviniin. Siksi Kevin pois vääränlaisena esimerkkinä pois talosta.
        Kevinillä on ihan kamalalta kuullostava ääni.


    • Anonyymi

      Kukahan aikuinen haluaa tuollaisen lapsen kun Kevin on? Ei ihme että syntyvyys on Suomessa niin alamaissa jos tuollaisia tulee.

    • Anonyymi

      Kevin on ahdasmielinen, ei osaa pitää hauskaa ,eikai bb mikään pyhäkoulu oo

    • Anonyymi

      Kevin on rohkea, kun on tossa ohjelmassa. Myös ainoa, joka ei puhu pahaa toisista. Toivottavasti voittaa!

      • Anonyymi

        Käyttääkö Kevin miesten vai naisten vessaa tuolla talossa?


      • Anonyymi

        Hah hah, selän takana vaikka kuinka paljon, niin kuin kimmokin.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      301
      1273
    2. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      30
      1047
    3. 64
      867
    4. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      71
      847
    5. Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta

      Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html
      Maailman menoa
      420
      705
    6. Onko kaivattusi

      Kummallinen jossakin suhteessa?
      Ikävä
      47
      629
    7. Mies, olenko ymmärtänyt oikein?

      Ystävyys/salainen suhde/molemmat ovat täysin poissuljettuja asioita? Nainen
      Ikävä
      72
      598
    8. Kauanko olet kaivannut kaivattuasi ja

      koska hänet löysit?
      Ikävä
      38
      582
    9. Kiteen Pallon superpesisjoukkue pelaa huumeiden vaikutuksen alaisena

      Huumerikos. Yleisesti uskotaan, että se seikka, että eräs KiPan pelaaja kärähtää huumeista, on vain jäävuoren huippu. M
      Kitee
      77
      574
    10. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      450
      563
    Aihe