Mita ihmetta?

BIG BROTHER SUOMI: KEVIN AHDISTUI ASUKKAIDEN ALKOHOLINKÄYTÖSTÄ: "TOIVON, ETTÄ TÄNNE EI TUOTAIS ENÄÄ ALKOHOLIA" ;D
12224
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Kukas tuon sekavan tyypin mielipiteistä välittää. Tämä on BB-Suomi, joten viinaakin pitää olla, se on kansallisjuoma.

Äänestä

Nyt vaan lisää viinaa ja bileitä taloon katsotaan milloin ja miten Villen hermot menee ja mitä sitten tapahtuu. Nyt olisi hyvä vähän panella villen ja myös kevinin nappeja... Viihdettä kun se ville aina huutaa jossain vaiheessa humalaisille... :D

Äänestä

Titysti, eihän muslimit saa juoda, mutta miksi meni tuonne.

Äänestä
  • Yritti näytellä, mutta näki että harmitti kun muilla oli hauskaa. Hankalaa kun ei uskonnon takia saa juoda ja jos vielä tulee riidanhaluiseksi juodessa.

    Äänestä

heti tuli tylsää ,kun Krisu nukahti, Milla tokas ,että on supertylsää ,tekis jotain itekkin ,onko kaikki siis Krisun kontolla ,Krisu on viihdyttävin

Äänestä
  • Viihdyttävin selvänä mutta kännissä täys ääliö. Ehkä kakaroiden mielestä hauska. Omasta porukasta lentäis pihalle.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Viihdyttävin selvänä mutta kännissä täys ääliö. Ehkä kakaroiden mielestä hauska. Omasta porukasta lentäis pihalle.

    Kevin joutaakin mammansa helmoihin. Kevin pyörii alituiseen naisten helmoissa, koska ei osaa miesten kanssa puhua mistään. Huitoo vaan käsiään ja on läiskikäs hirveän näköinen naama. Haluaako joku äiti, että hänen lapsensa samastuisi Keviniin. Siksi Kevin pois vääränlaisena esimerkkinä pois talosta.
    Kevinillä on ihan kamalalta kuullostava ääni.

    Äänestä

Kukahan aikuinen haluaa tuollaisen lapsen kun Kevin on? Ei ihme että syntyvyys on Suomessa niin alamaissa jos tuollaisia tulee.

Äänestä

Kevin on ahdasmielinen, ei osaa pitää hauskaa ,eikai bb mikään pyhäkoulu oo

Äänestä

Kevin on rohkea, kun on tossa ohjelmassa. Myös ainoa, joka ei puhu pahaa toisista. Toivottavasti voittaa!

Äänestä
  • Käyttääkö Kevin miesten vai naisten vessaa tuolla talossa?

    Äänestä

  • Hah hah, selän takana vaikka kuinka paljon, niin kuin kimmokin.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

BIG BROTHER SUOMI: KEVIN AHDISTUI ASUKKAIDEN ALKOHOLINKÄYTÖSTÄ: "TOIVON, ETTÄ TÄNNE EI TUOTAIS ENÄÄ ALKOHOLIA" ;D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu