Mita ihmetta?

Anonyymi

BIG BROTHER SUOMI: KEVIN AHDISTUI ASUKKAIDEN ALKOHOLINKÄYTÖSTÄ: "TOIVON, ETTÄ TÄNNE EI TUOTAIS ENÄÄ ALKOHOLIA" ;D

12

221

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kukas tuon sekavan tyypin mielipiteistä välittää. Tämä on BB-Suomi, joten viinaakin pitää olla, se on kansallisjuoma.

    • Anonyymi

      Nyt vaan lisää viinaa ja bileitä taloon katsotaan milloin ja miten Villen hermot menee ja mitä sitten tapahtuu. Nyt olisi hyvä vähän panella villen ja myös kevinin nappeja... Viihdettä kun se ville aina huutaa jossain vaiheessa humalaisille... :D

    • Anonyymi

      Titysti, eihän muslimit saa juoda, mutta miksi meni tuonne.

      • Anonyymi

        Yritti näytellä, mutta näki että harmitti kun muilla oli hauskaa. Hankalaa kun ei uskonnon takia saa juoda ja jos vielä tulee riidanhaluiseksi juodessa.


    • Anonyymi

      heti tuli tylsää ,kun Krisu nukahti, Milla tokas ,että on supertylsää ,tekis jotain itekkin ,onko kaikki siis Krisun kontolla ,Krisu on viihdyttävin

      • Anonyymi

        Viihdyttävin selvänä mutta kännissä täys ääliö. Ehkä kakaroiden mielestä hauska. Omasta porukasta lentäis pihalle.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Viihdyttävin selvänä mutta kännissä täys ääliö. Ehkä kakaroiden mielestä hauska. Omasta porukasta lentäis pihalle.

        Kevin joutaakin mammansa helmoihin. Kevin pyörii alituiseen naisten helmoissa, koska ei osaa miesten kanssa puhua mistään. Huitoo vaan käsiään ja on läiskikäs hirveän näköinen naama. Haluaako joku äiti, että hänen lapsensa samastuisi Keviniin. Siksi Kevin pois vääränlaisena esimerkkinä pois talosta.
        Kevinillä on ihan kamalalta kuullostava ääni.


    • Anonyymi

      Kukahan aikuinen haluaa tuollaisen lapsen kun Kevin on? Ei ihme että syntyvyys on Suomessa niin alamaissa jos tuollaisia tulee.

    • Anonyymi

      Kevin on ahdasmielinen, ei osaa pitää hauskaa ,eikai bb mikään pyhäkoulu oo

    • Anonyymi

      Kevin on rohkea, kun on tossa ohjelmassa. Myös ainoa, joka ei puhu pahaa toisista. Toivottavasti voittaa!

      • Anonyymi

        Käyttääkö Kevin miesten vai naisten vessaa tuolla talossa?


      • Anonyymi

        Hah hah, selän takana vaikka kuinka paljon, niin kuin kimmokin.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä sai sinut ajattelemaan mies...

      Ettet riittäisi minulle?😔
      Ikävä
      128
      1256
    2. Anteeksi

      että tein pahaa sulle. En ole täysijärkinen.
      Ikävä
      118
      1068
    3. Luulet olevasi pidetty

      Luulet olevasi pidetty ihminen ja tärkeä monille. Oikeasti et ole! Kukaan EI oikeasti sinua jeesaa, kun tarvitset olkap
      Ikävä
      97
      904
    4. Miksi olet sitten

      Yksin? Eikö kukaan kelpaa sinulle?
      Ikävä
      112
      828
    5. Ketä naista se poju tällä hetkellä vetää höplästä

      Sillä kun pitää aina olla joku höplästä vedettävä kierroksessa
      Ikävä
      270
      764
    6. Miten murun juhannus meni

      ❤️🤗 Muistithan olla kiltisti 😁😘
      Ikävä
      48
      695
    7. Kalateltta

      Ollaan tulossa Kuhmoon Kamarimusiikkiin jos majoitus viela jarjestyisi kuitenkin. Milloin kalateltta aukeaa naillanakymi
      Kuhmo
      18
      677
    8. Mitä ihanaa voisit tehdä, että saat kaivattusi?

      Mitä ihanaa voisit tehdä, että saat kaivattusi?
      Ikävä
      42
      605
    9. Miten j mies

      Sun juhannus meni?
      Ikävä
      49
      589
    10. Milloin olet viimeksi ollut hänen..

      Lähettyvillä??
      Ikävä
      25
      555
    Aihe