kesäkuun aamu aurinko herättää minut. ah, kesäloma alkaa taas ja voin pukeutua vähiin vaateisiin. nousen, venyttelen läpinäkyvässä yäpuvussani ikkunan edessä niin, että ohikulkeva nuori mies hidastaa vauhtiaan. kävelen ikkunan edestä vaatekaappini luo ja aloitan pukeutumisen. päätin pukea tiukanmustan minihameen ja mustan tuubi topin. hameen alta kurkistavat mustat stringit jos joudun kumartumaan. rintaliivit jätän luonnostaankin pois. pakkaan laukkuun bikinit joissa on stringi-alaosa. lähden kävelemään rantaa kohti pirteänä ja iloisena. rannalla menen pukukoppiin vaihtamaan bikinini ja kun astelen ulos, niin Janne tulee vastaan.
-Moi sanna, Janne tervehtii
-Moi, vastaan.
kävelemme yhdessä rannalla ja puhumme niitä näitä. Pian vastaan tulee toinenkin tuttu. Sauli.
-Moi sanna, saulikin tervehtii ja vastaan hymyilemällä. Jatkan matkaani jannen kanssa ja lähdemme kävelemään jannen kotia kohti. matkalla poikkeamme ravintolaan syömään. alkaa olla jo myöhä ja saatan jannen kotiovellensa. Janne kiittää antamalla minulle suukon ja kysymällä haluanko huomenna tulla heille. vastaan myöntävästi ja lähden kävelemään kotia kohti. on jo pimeää ja minulla on kylmä vähissä vaatteissani. hätkähdän taaksepäin kun auto ajaa viereeni kovaa kyytiä ja pysähtyy. sauli astuu ulon autosta.
-Moi sanna. haluatko kyydin?
-Ei kiitos, menen kävellen, vastaan muistellen tanssiaisia (lue osa 1)
-Tule nyt, Sauli maanitteli mutta kieltäydyin taas. yhtäkkiä joku tönäisi minua takaapäin ja kompastuin saulin syliin. sauli työnsi minut nopeasti autoon ja lähti ajamaan.
-Sanna, jää toki yöksi meille, joohan?sauli sanoi, ja äänen sävystä ymmärsin ettei se ollut kysymys vaan käsky. En vastannut mitään, sillä vastalauseeni ei olisi auttanut.
-Hyvä, perillä ollaan. sauli sanoi ja pysäytti auton. Mutta me emme olleet saulin kotona vaan hiljaisella ja tyhjällä rannalla.
-Tule, sauli käski ja seurasin häntä kuuliaisena. Sauli vei minut rannalla sijaitsevaan pukukoppiin. sauli sitoi silmäni liinalla ja vei minut sisään. hän pysähtyi ja tuuppasi käteeni viinapullon.
-ota ryyppy salla. join viinipullosta puolet ja sauli avasi siteen. pukukopissa oli hämärää ja kosteaa.
-Mene makuulle, sauli käski mutta en totellut.
-Mene! hän huusi ja tönäisi minut maahan.
- ota kenkäsi pois. tottelin. istuin siinä maassa ja sauli istui viereeni ja alkoi riisua toppiani. vastustelin ensin mutta sauli sai kuin saikin topin pois. hän antoi käteeni viinapullon ja käski juoda. join ja sillä aikaa sauli alkoi riisua hamettani. aloi olla jo aikamoisessa humalassa joten en vastustellut. laitoin tyhjän pullon penkille ja sauli riisui stringini. hän alkoi nuolla pilluani hellästi. vaikka olin humalassa, ymmärsin tämän olevan tilaisuuteni. äkkiä nappasin vaatteeni ja juoksin ulos sauli kannoillani. juostessa yritin pukea toppia, ja sain sen päälleni. pysähdyin hetkeksi ja laitoin hameeni jalkaan. sitten juoksin läheiseen metsään. senin piiloon pensaaseen ja kuulin saulin saapuvan lähelle. sauli etsi minua kuumeisesti ja pian hän näki minut.
-hyvä yritys mutta haisit vahvasti viinalle! sauli ilkkui voitonriemuisena ja jatkoi:
-voimmehan me täälläkin panna...
sauli tarttui minuun sa otti ameeni pois. saulituli päälleni ja työnsi kyrpänsä sisälleni. yritin vastustella ja huutaa, mutta huudot hukkuivat saulin suudelmaan. hän pani minua kovaan tahtiin kahden orgasmin ajan. sitten hän tunki kyrpäänsä suuhuni. sinne hän purkautui.
-niele! sauli käski ja nielin hänen spermansa. sittten hän pani minua vielä hetken suuhun ja käänsi minut vatsalleni. olin aivan neulasissa ja lehdinnä, mutta ei se saulia haitannut. sauli alkoi panna minua perseeseen. se sattui! sitten hän sanoi minulle:
-sinussa on liikaa todistusaineistoa minua vastaan. minähän sentään raiskasin sinut. hän otti vaatemytystä veitsen ja nosti sen ilmaan. sitten hän iski ja kaikki oli pimeää.
miten sannan käy? haluatko tietää?
sannan elämä osa 2
7
9549
Vastaukset 7
- mika
muistutti mukavasti kesästä.Pääsee kamerakännyn kans rannalle kuvailee
- eety87
juu lisää jatkoo vaik tää onki aika karmaiseva tarina...
- hönö
APUVA!!!
kerro äkkiä mitä sitten tapahtuu.
minulla on jo popparit ja limut varattuna sitä varten!!!
x) - czxc
Täys paska sanon minä.eka nimi on sanna ja seuraavalla rivillä on salla ja viinapullo on yhtäkkiä viini pullo..
- Kuka Joi?
samaa sontaa kun osa 1. Sauli kaappaa Sannan xD
varmaa myös virheitä täynnä, en jaksa lukee tota paskaa - minä
jatka ihmeessä.se on kyll karmaiseva mutta jatka
- hoh
Paskempaa en oo nähny kuuna päivänä.Ihan "yhtäkkiä" joku tönäsee sannan saulin syliin.Ei minkäännäköstä juonta tässä.Samaa paskaa.Kirjotusvirheitä vaikka kuinka ja ties mitä muuta.Hävettää ihan ku nää jotku yrittää uskottavasti kirjottaa tämmösiä kuitenkaan osaamatta...Vittu et vituttaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Moottoripyöräonnettomuus
Mopomiitissä tapahtunut onnettomuus ja uutisointi. Ajoradan ylityksen vaarallisuudesta ei mitään uutisointia. Ei myöskää63779- 157753
Ampuminen kylpylässä
Onko vornasen timbe käynyt hiukan kylpemässä vai mikä tämä ampumatapaus on kylpylässä? Tuntuu aika villi meno olevan naa25750Jos oikeasti haluat mies
Tiedät mitä on tehtävä. Luotan, että etenet jos haluat. En voi tehdä enää mitään kun ei ole numeroasi.98712Uusi ruokapaikka
Tuleeko Haapavedelle uusi lounaspaikka ,haetaan kokkia? Uusi firma kyseessä27708Miten sinä voit?
Kysytkö kukaan sitä sinulta? Olen huomannut, että jos kohtaa empaattisen ihmisen ja hän kysyy noin, saattaa padot murtua93667Kerro minulle totuus
Minä haluan kuulla sen nyt. Kenen kanssa sinä olet nykyisin, ja miksi jätit minut? 🐒193626- 22582
- 61572
VILLISIKALAUMA TULOSSA IISALMEEN
Yle: Poliisi varoittaa Iisalmen keskustaa lähestyvästä villisikalaumasta Poliisi on pyytänyt Pohjois-Savossa Iisalmessa40539Hautakivien massapoisto aloitettu Härkökankaan vanhalla hautausmaalla kaikessa hiljaisuudessa!
Suomussalmen seurakunnan kirkkoneuvosto on tehnyt historiansa surullisimman päätöksen hautojen haltuunotosta ja raivauks34516- 39455
On todella ikävää
Todella ikävää, että asiat ovat menneet tällaisiksi. Tämä ei ollut missään vaiheessa tarkoitukseni. Olen tehnyt virheit78450- 57445
Oletteko koskaan torjuneet kaivattuanne?
Minä olen, kun en silloin tajunnut vielä ihastuneeni. Yritin paikata tapahtunutta, mutta ei onnistunut enää.25427- 70423
Useita poliisiautoja kunnantalolla
Maijojen kyydissä tuttuja naamoja ja nyt kannetaan arkistolaatikoita autoihin. Nyt se on alkanut. Pidätykset.9419sinulle....
Olen ymmärtänyt, ettei minua haluta enää takaisin. Mitään pahaa en koskaan halunnut sinulle. Ikävä että kuvittelit niin.74412- 54408
On kyllä tosi surullista
jos kaivattuni (nainen) luulee palstan tyhmien viestien olevan multa. 😔Ei ole mitään syytä, miksi kirjoittaisin sellais68397