-virta päälle, radio kiinni, infonappula pohjassa pyöritä volume-nappulaa myötäpäivään.
paaset service/diagnostiikka valikkoon.
siellä ne huoltossakin käyvät esim nollaamassa huolto näytön.
back nappulaa ja
virrat pois ja takasin niin on kaikki normaalisti
p12 huoltovalikkoon
7
1626
Vastaukset
- tuolta
nollattua matkamittarin. :))
- Hyysäri
Sieltä saa kuitattua ja asettettua huoltomuistutuksen kilometrit ja turvavyöhälytyksestä saa piippauksen pois jos haluaa.
Muuta kivaa siellä ei ole.
Voi sieltä ohjailla jotain ilmastoinnin läppiä, mutta eipä niiden testailusta ole paljon iloa. - Anonyymi
Hyysäri kirjoitti:
Sieltä saa kuitattua ja asettettua huoltomuistutuksen kilometrit ja turvavyöhälytyksestä saa piippauksen pois jos haluaa.
Muuta kivaa siellä ei ole.
Voi sieltä ohjailla jotain ilmastoinnin läppiä, mutta eipä niiden testailusta ole paljon iloa.Ei taida saada kuin matkustajan istuimen turvavyöhälytyksen pois?
- mikkou1
sitä rullaa pitää pyörittä vastapäivään idiootti,ja ei sieltä ei pääse mitään kilometrejä mulkkaamaan, sehän on vain kilometrilaskuri.
- katoppa
alkuperäisessä viestissä puhutaan huoltokm-muuttamisesta/nollaamisesta,
sulla taitaa olla kova juttu ittes kanssa mikkou1 - Vai että idiootti
Se on kuule ihan sama että kumpaan suuntaan sitä nuppia pyörittää.
- P12
Pääseekö sieltä kytkemään pois/päälle myös sen rengaspaine-ilmaisimen kun vaihtaa renkaat ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2578960IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3116227Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661340Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61291- 1091101
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.78949Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60857Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43768MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk310680Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23676