Tuleepa tyhjää, kun on tullut seurattua kuin haukka tätä kautta:(
Ei enää montaa viikkoa kestä. Toivottavasti BB saa jatkoa.
Kun BB loppuu..
8
75
Vastaukset
- Anonyymi
samoin, mutta hyvä kun loppuu. Välillä jo ihan kyllästyttää😁
- Anonyymi
Mua ei kyllästytä yhtään:)
- Anonyymi
Hyvä kun loppuu, vie tuhan paljon aikaa. Ilman tätäkin pärjää mainiosti, oikeastaan turhaa ajanhaaskausta, mutta aika aikaa kutakin.
Moni juttu talossa ärsyttää todella paljon, tänään kuitenkin nauroin laatikossa olevan Kristianin jutuille. Onkoonkin mitä on ja häntä solvataan kamalasti, mutta hauska hän on.
Kevin outo minun makuuni, porukka taitaa häntä sääliä- Anonyymi
Mut eihän sitä pakko ole katsoa..
Mä olen aina koukussa ollut tähän ohjelmaan. Oli tosi mahtavaa, kun alkoi uudestaan.
Täytyy kyllä se sanoa, että Kristian pelasti tän kauden. Ilman häntä olis ollu pelkkä ompelukerho. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mut eihän sitä pakko ole katsoa..
Mä olen aina koukussa ollut tähän ohjelmaan. Oli tosi mahtavaa, kun alkoi uudestaan.
Täytyy kyllä se sanoa, että Kristian pelasti tän kauden. Ilman häntä olis ollu pelkkä ompelukerho.Kristian ja Ville eniten solvatut joka ainoalla keskustelupalstalla. Ei haittaa, kyllä kundit kestää sen ja Krisu kestää vielä voitonkin!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kristian ja Ville eniten solvatut joka ainoalla keskustelupalstalla. Ei haittaa, kyllä kundit kestää sen ja Krisu kestää vielä voitonkin!
Krisu on kyllä ollut tämän kauden kantava voima, joten väärin olis ei voittais. Tietty Villekin on tuonut oman mausteensa:)
- Anonyymi
Mua nauratti kun eilisessä jaksossa Anu matki Kristiania tupakka-paikalla kun oli juonut Hemmin kanssa viiniä siellä salabistossa, hauska. :D
KilttiMies89- Anonyymi
Niin oli. Sellaisia helmikohtia:)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 614267
- 1053475
ROTAT VALTAAVAT ALUEITA
Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj373100Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️262578- 452247
Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan52019- 201959
- 1861817
Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut
Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh3941516Huomenta kulta
En mä halunnut sulle ilkeillä,päinvastoin. Miks mä niin tekisin ku rakastan sua ❤️ mut anteeksi jos ilmaisin itseäni huo91348