Välit

Miten Välit Vaihetaan Pitkiks Skootteris? Tarviiko tilata jotain?
2247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Joo eli sun tarvii hommata harvemmat vaihderattaat(ensiörattaat) hintaa yli 80e kait... mopo sportista voi kysellä...

Ja laittaa ne kiinni..
Vitunmoinen urakka. ei kannata... otat varista kurin pois ja sillä hyvä.. taikka jos alla kunnolla viritetty peli niin voi harkita kisavaria..

Kisavarissa on tärkeätä oikeinsäätäminen!!
Jos ei sitä säädä niin kiihtyvyys ja huiput vain tippuvat...
Mutta jos panostaa hyvään säätöön niin kyllä eron huomaa kohtuullisen selkeästi.

Äänestä

löytyy pyttyä teharia välityksiä kisa variaattoreita kaasareita ja myös vakio osaa melkein joka merkkiin p. 0408380343 huon osat uusia ja edullisia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ollikaine kirjoitti:

Miten Välit Vaihetaan Pitkiks Skootteris? Tarviiko tilata jotain?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu