Eli siis ollaan oltu mun poikaystävän kaa yhdessä nyt vähän yli 6 kuukautta ja nyt musta tuntuu et tää alkaa jo riittää. Me riidellään aika paljon tai no ollaan tässä kuussa riidelty melkein joka päivä. Tosi usein mun poikaystävä kysyy et voin olla sen kaa yms, mut minä yleensä keksin tekosyyn että ei tarvis olla sen kaa. kun mua ei enää kiinnosta niin paljoa meidän suhde, kun sillon alussa. Muutenkin yritän vältellä mun poikaystävää. Niin voisiko joku auttaa siinä, että miten voisin jättää mun poikaystävän sillein että en hirveästi satuttais sitä. Kun musta tuntuu, että se edelleenkin rakastaa mua ja haluais olla mun kaa mutta kun mua ei vaan enään kiinnosta enkä uskalla sanoo sitä sille. help me!!!!
Miten jättää poikaystävä?
Anonyymi
0
125
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604936Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362249Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti582079- 2022013
Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1831631Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.3041569Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2121314- 881239
- 2071192
- 651184