Onko kellään kokemuksia painopeitoista? Ilmeisesti on, koska hyvin on käynyt kaupaksi. Esimerkiksi täälläkin on enää jäljellä muutamia malleja.
https://www.diileri.com/omega-search/?q=painopeitto#q=painopeitto
Painopeitto
4
185
Vastaukset
- Anonyymi
Enpäs ole kuullutkaan panopeitosta, onko se erityisesti panemiseen suunniteltu?
- Anonyymi
Missä korvessa asut? Etkö oo kuullu painopeitosta?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Missä korvessa asut? Etkö oo kuullu painopeitosta?
Kyllä korvessakin pannaan kovasti, peitto heiluu sano...
- Anonyymi
On kokemusta. Ostin ekan kesällä jostain halpahallista, sain järkyttävät allergiaoireet. Ilmeisesti noin halvat tulee kiinasta tai jostain,... kuulemma kuljetuskonteissa käytetään jotain homeenestoaineita (aikamoisia myrkkyjä) ettei tavarat mene kuljetuksessa pilalle. Roskiin meni se "halpa peitto" . jatkossa jätän kiinalaiset kamat hyllyyn.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",285176Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1092365- 1382072
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee531915Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171760"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551296Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1471045Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää59910Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.311869Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa142700