Kylläpä oli tosi tylsä veto bb:ltä!!!! Halloween bileet ilman että saa yhtään alkoholia!!! Eihän tässä nyt toista iltaa pitäs Villen päivää viettää!!!!
Tylsät bileet!
Anonyymi
4
119
Vastaukset
- Anonyymi
Eikä toista Levittelyreissua Jukan ja Krisun ja Kimmon ja Helmerin tyyliin.
- Anonyymi
Kauhee morkkis porukalla muutenkin ja tais olla vieläkin hiukan leviväsymystä.
- Anonyymi
Jos taloon olisi tuotu viisi bissee, Krisu olisi kipittänyt lainaamaan rahnaa kahimiakseen kaikki viisi bissee itselleen. Jukan ja Kimmon kanssa olisi syntynyt kalabaliikki, kuinka asiassa edetään. Juristi, siis tuleva sellainen olisi sanonut painavan lakisansa.
Eihän noille enenpää viinaa voi viedä, ei sitten millään.- Anonyymi
Totta. 😄.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1234857Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1864530Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.1191970- 4031721
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331492Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann81292Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3781225- 821170
- 741065
- 921008