Katselin alkukauden jaksoja ja kyllä sieltä kaksi nousi yli muiden
Tarina ja Eevis. Kun he avasivat suunsa, pikakelaus alkoi laulaa.
Kuka on sun mielestä ärsyttävin?
Tarina ja Eevis. Kun he avasivat suunsa, pikakelaus alkoi laulaa.
Kuka on sun mielestä ärsyttävin?
Vastaukset 19
Vanhimmat
Ville ja Krisu.
Tarina. Evis ja Ville .
Keviniä en voi sietää, enkä nähdä. On varmasti yleisesti pelottavan näköinen.
Ville ja Anu ja Helmeri Jukka.Kvin vähiten ärsyttää.
Krisu ylivoimaisesti ärsyttävin ollut alusta asti. Toisena Ville.
Anu ja Helmeri.
Alkuun Helmeri oli ihastuttava mutta sotki itsensä parisuhde vehkeilyyn vääränlaisen ihmisen kanssa.
Anu ei näytä välittävän juurikaan Helmeristä vaan roikkuu että pääsisi kisassa eteenpäin.
Krisu on ylivoimaisesti paras asukas, siitä ei pääse mihinkään ja on enempi rahan tarpeessa, kuin kukaan muu.
Kristian ja Ville
Risu.
ville ,miksi iloita ei saa ,viki klimenko on aina niin iloinen ,toisin kuin sinä ja hänkin on helluntalainen
Tarina ja Eevis. Laiton aina äänettömälle kun nuo kaksi avasivat suunsa ja Ville jos saarnaa,puhuu uskosta niin tv menee äänettömälle senkin vuoksi.
Rasittavimmat olleet Tarina ja Eevis, vieläkin puistattaa, kun tulee heistä puhe.
Kimmo on ärsyttävän kieroilija ja seläntakana paskaa puhuva. En tykkää ihmisistä jotka haukkuu seläntakana ja hymyilee edessäpäin. Saa kaikki noilla puheillaan haukkuun muta ja taas on niin tyyni itse.
Ihmettelen miten moni meni Kimmon kohdalla lankaan, että olisi oikeudenmukainen tyyppi ja hyvä jätkä. Mikroilmeistä näkyi selvinpäin se, joka kännissä pääsi valloilleen.
NÄIN ON.
OLEVINAAN JOKU VIISAS. KIERO ON !!!
Kimmo antaa porukalle pienen alun moittimiseen ja sitten Krisu puheliaana alkaa jatkaa niinkuin muutkin.
Olen huomannut tuon aika päiviä sitten.
KIMMO KOTIIN. EIHÄN HÄN OLE TULLUT EDES VOITTAMAAN.
Kokemusta hälle on jo liikaakin!
Kristian ärsyttää eniten. Tarina, Milla ja Kevin suosikkejani.
Tarina ja Kristian ovat olleet ärsyttävimmät asukkaat.
anu ja elmeri.
Kenen mielestä suomalaisten rahat tulisi antaa virolaiselle.
Kevin ei ole yhtään viihdyttävä, joittekin mielestä naurattaa, kun mies voi olla niin idiootti, että kulkee mekko päällä. Sekin on paremminkin inhoa.
Voittaja on varmasti myöhemmin lehdissä ja en ikinä ostaisi ainuttakaan lehteä, jos kannessä näkyisi Kevinin naama.