Jukka ja Krisu saivat melkein saman verran ääniä.
Harmi kun Jukka putosi.
Mutta ihanaaaa pääsee Eeviksen kanssa treffaamaan.
Kaikkea hyvää heille molemmille ❤️
Harmi kun Jukka putosi.
Mutta ihanaaaa pääsee Eeviksen kanssa treffaamaan.
Kaikkea hyvää heille molemmille ❤️
Vastaukset 7
Vanhimmat
ja jukka pääsee oikeuden eteen
Siinä on molemmat syytettynä.
Varmaan samantyylinen juttu kun oli Krisun kanssa autossa.
Toivottavasti JUKKA voittaa 👍🏼👍🏼👍🏼
Jes, tsemppiä Jukalle, toivottavasti voittaa.
https://www.seiska.fi/Telkkari/Big-Brother-Suomi-Jukka-oikeuteen-pahoinpitelysyyte-nakkikioskitappelusta-nain-nuorukainen
"Sanavalmis nuorukainen kertoo Seiskalle, että nuoresta iästään huolimatta hän on ehtinyt tekemään virheitä elämänsä aikana.
- Olen ollut tekemisissä virkavallan kanssa. Itse asiassa vuonna 2018 tapahtui sellainen nakkikioskin välienselvittely minulle tutun miehen kanssa. Vähän aikaa sitten syyttäjä nosti meille molemmille syytteet pahoinpitelystä. Sitä selvitellään sitten myöhemmin tänä vuonna, kun pääsen tuolta BB-talosta pois, Jukka kertoo. "
No näitähän näköjään sattuu.
Jos ”Levin” reissu oli siviilissä niin Krisulla ei olis varmaan enää hampaita.
Toivottavasti eivät tapaa koskaan siviilissä.
Alkaisi ”Levin” matkan muistelu ja nokka pokka.
Pojat ovat vaan sellaisia. MIKSI ??!!
Saako toista ärsyttää mielin määrin ja toinen ei saa reagoida??
Humalassa kun nämä ”kullanmurut” ei ajattele järkevästi.
Jokainen katselija varmaan löytää oman suosikin ja voi olla pettynyt myös kun häädetään ulos. Mimun suosikit ovat edelleen talossa. Toivottavasti sinunkin. Ei ole mitään väliä onko asukkast pettyneet. Katson ohjelmaa niin kauan kun suosikki on talossa. Jos häädethäädetään ään en enään katso. Enkä äänestä myöskään.