Moi. Oon 16v poika Etelä-Suomesta, mun äiti osti joku aika takaperin mulle ne adidaksen verkkarit mitä monet mun kaverit käyttää mutta huomasin heti ongelman kun ekaa kertaa niitä pidin. Mulla rupee muna seisomaan heti kun laitan ne jalkaan se kangas on todella kiihottava, onko muilla samaa ongelmaa ja pystyykö sitä ehkäisemään jotenkin kun äiti on kysellyt että miksi en ole pitänyt niitä.
Verkkarit kiihottaa
13
2784
Vastaukset
Miten olisi tiukat alushousut sinne alle?
Ja et varmasti ole ainoa, joka tykkää verkkareista, älä huoli.- Anonyymi
Kokeile kotioloissa niitä verkkareita ilman alushousuja tai boksereita niiden alla ja sillä tavalla, että kalu on täysin kovana sen kokeilun aikana.
- Anonyymi
Kokeile myöskin miltä masturbointi tuntuu verkkareiden alla ilman alushousuja tai boksereita.
- Anonyymi
Juu sama ongelma oli, mutta ratkaisu siihen on urheiluun tarkoitetut tiukat bokserit, mulla Björn Borg bokserit on hyvät ei ala muna seisomaan ainakaan kovin näkyvästi, aina niissä verkkareissa näkyy selvä pullotus mutta ei se mitään haittaa tytöt vaan tykkää
- Anonyymi
Oletko kokeillut niitä verkkareita esim. kotioloissa ilman alushousuja tai boksereita niiden alla ?
- Anonyymi
14 vuotiaana kokeilin kerran mummoni korkeakorkoisia saappaita. Mahtuivat hädintuskin jalkoihini. Mulla rupes seisomaan aivan täysillä. Olenko normaali?
- Anonyymi
Pidä tiukkoja alushousuja siellä alla ja laita m*** poikittain, niin ei näy. Eikä kukaan kattele, jos näkyykin.
- Anonyymi
Laita ne verkkarit ilman alushousuja ja kun alkaa seisoa niin anna mällien tulla verkkareihin sisälle. Tuntuu takuulla hyvältä.
- Anonyymi
Onpas pervoja poikia.
- Anonyymi
Sama neuvo myös täältä. Verkkareihin ja kellareihin sisälle laukeaminen on siisti kokemus.
- Anonyymi
Sama neuvo myös täältä. Verkkareihin ja kollareihin sisälle laukeaminen on siisti kokemus.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sama neuvo myös täältä. Verkkareihin ja kollareihin sisälle laukeaminen on siisti kokemus.
Kyllä mielestäni on mukava kokemus laueta tiukkoihin liukaspintaisiin boksereihin myös
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyllä mielestäni on mukava kokemus laueta tiukkoihin liukaspintaisiin boksereihin myös
Myös farkkuihin laukeeminne on siistii
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1464870Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813556SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt302545SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het402223Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä662062Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan632013Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?231981Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja851973Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet191458Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin
Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään991262