Koostetta katsoessa nousevat karvat pystyy, kun epäsiistit paskakottaraiset haukkuvat koko ajan. Villen siivoaminenkin on heistä tuomittavaa. Ei jaksa ymmärtää, kun itse eivät jaksa laittaa rikkaa ristiin. Miksi he saavat elää läävässä?
Nämä idiootit eivät tajua, että Ville näkee joskus kaikki.
Tuo Anu ressukkakin on avannut viimein suunsa ja senkin Villeä haukkumalla. Säälittävää!
Ville voittoon! Nämä tyypit eivät tajua, että mitä enemmän he Villeä haukkuvat ja arvostelevat niin se nostaa Villen pisteitä.
Nämä idiootit eivät tajua, että Ville näkee joskus kaikki.
Tuo Anu ressukkakin on avannut viimein suunsa ja senkin Villeä haukkumalla. Säälittävää!
Ville voittoon! Nämä tyypit eivät tajua, että mitä enemmän he Villeä haukkuvat ja arvostelevat niin se nostaa Villen pisteitä.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Pidämme huolen siitä että Ville voittaa. On saldoa puhelimissa ja aikaa näpytellä annettua numeroa. Mehän sen päätämme, toimitaan!!
Kristianin lempihommaa, joka vain yltyy.
Kristian muuttui entistä enemmän törkyturvaksi, kun sai jäädä taloon. Säälittävä tapaus ja luulee olevansa maailman napa.
Ärsyttää katsoa ja kuunnella häntä! On täydellisen leuhka äijä!
Myötä häpeä vain kasvaa häntä katsoessa, ei oo enää kivaa! :(
puhutko nyt villestä
Ja TAAS! Tuo Krisu on oksettava ääliö! Heti, kun silmänsä auki saa niin alkaa Villeä haukkumaan. Tupakkapaikalla jatkuu Kimmon kanssa joka kyllä kierosti vain myötäilee niin ei voi syyttää läyhäämisesta.
Krisu uskoo nyt olevansa voitossa kiinni, mutta erehtyypä reppana. Sairaita ovat ne jotka häntä äänestävät. En jaksa enää seurata tänä vuonna ja uskon monen muunkin ajattelevan samoin. Onneksi 24/7 päättyy parin päivän päästä niin en maksa mokomasta sontakasan seuraamisesta enää senttiäkään.
Antavat taas äänestyksessä jokainen kakkosen Villelle, kun eivät sitä viestiä ymmärrä, että Ville pelastuu, mutta seuralaisesta toinen lähtee.
Omapa on häpeänsä ja joukossa tyhmyys vain tiivistyy! Se on nähty jo.
ville sanoo aina toisten mielipiteeseen viimesen sanansa ,ei kunnioita muita
Ja hän on yleensä oikeassa, mutta nämä jälkeenjääneet teinit eivät sitä ymmärrä.
Heiltä puuttuu vanhempien kunnioitus ja sääntöjen noudattaminen!
Ville voittoon!
Ei se Villekään niin sääntöjen mukaan osaa tuolla olla. Leikkii itse olevansa Big Brother.
Mulkut ne takanapäin haukkuu. Kevinkään ei oo suosikkini mutta ei ainakaan hauku selän takana.Niinkuin myös Kimmo samaa mulkkutyyppiä.
Ville on ehdoton suosikki ❤Nyt Äänestämään hänet jatkoon.