No joko se

Citymarket on vaihtunut Rimiksi? Aikaisemminhan oli juttua, että se muuttuu vasta kesäkuun paikkeilla? mitenkä on hinnat muuttuneet tai muutenkin ilme muuttunut?
6642
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

rimihän se on jo ja ainakin mun mielestä hinnat aika normaaleja ihan selverin tasolla

Äänestä
  • sepä harmillista. Cittarissa oli kiva käydä aina kerran vuodessa :) No jospa sitä iltakepunsa hotellin kantas Rimistäkin. Asutaan yleensä Tallinnassa käydessä Expressissä, ja Cittari on ollut siinä lähellä ja myöhään auki.

    Äänestä

  • xxxx kirjoitti:

    sepä harmillista. Cittarissa oli kiva käydä aina kerran vuodessa :) No jospa sitä iltakepunsa hotellin kantas Rimistäkin. Asutaan yleensä Tallinnassa käydessä Expressissä, ja Cittari on ollut siinä lähellä ja myöhään auki.

    aika samanlaiselta kuin cittarikin.me asutaan aina kun käydään tallinnassa niin kaupungin laitamilla.kesäisin taas käydään parnussa,tartossa ja latvian puolella.vaikka ollaan käyty virossa jo monta vuotta niin aina löytyy mielenkiintoista sekä uutta katsottavaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


xxxx kirjoitti:

Citymarket on vaihtunut Rimiksi? Aikaisemminhan oli juttua, että se muuttuu vasta kesäkuun paikkeilla? mitenkä on hinnat muuttuneet tai muutenkin ilme muuttunut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu