Harvinaisen huono Sfc alue. Epäsiisti ja muutenkin jopa yllättävän sisäänlämpeävä. Verrattavissa Kuopion Alataloon.
Sfc Lintulahti Äänekoski
8
521
Vastaukset
- Anonyymi
Olen samaa mieltä että alue on muuttunut huonoksi.
- Anonyymi
Näin se vaan on todella useasti että ennen hyvä alue, muuttuu huonoksi. Hyviä esimerkkejä ovat Nokian Viinikanniemi ja Ämmänsaaren Kiantajärvi.
- Anonyymi
Lintulahti oli meillä ennen aina yöpymispaikkana kun tultiin Lapista kotiinpäin, mutta nykyisin ei olla siellä enää käyty ja se on varmastikkin hyvä niin.
- Anonyymi
On tainnut Lintulahdenkin pilata ne vakkari jäärät jotka sitä vuosikaudet on majapaikkanaan pitäneet ja vaunut seisoo siellä kesät talvet samoilla paikoilla ja piiri pieni pyörii niin ettei uusia tahdo enää mahtua ku hätäseen yön yli...…
Vähän tuohon suuntaan on pikkulinnut laulelleet.- Anonyymi
Ja korkeimpana päällepäsmärinä ent paperi Ahonen
- Anonyymi
Keski-Suomesta ei taida kyllä löytyä yhtään hyvää Sfc aluetta. Hietasaarellakin nykyään kausipaikkalaiset saavat ne parhaat paikat.
- Anonyymi
Useat Sfc alueet ovat umpi surkeita ja helvetin sisäänlämpeäviä. Toki mukana on myös helmiä kuten Kattivankkuri. Lintulahti, Alatalo ja Saloranta on niitä huonompia.
- Anonyymi
Saloranassa olemme saaneet vain hyvää palvelua, eikä yhtään sis.lämpenevä. t. Mellu
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552533Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482367Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011049- 64891
- 65819
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648