Mikä vikana

Anonyymi

"Lähetys epäonnistui".

Vai että käyttäjän vika. Kyllä se on vastaanottajat systeemeissä vika. Aina välillä tuo ilmoitus. Tähän asti selityksenä on ollut, että just silloin on tehty päivityksiä. Kerran tai pari tuo selitys menee läpi, mutta kun tapauksia on kymmeniä, selitys ontuu kuin katkaistu puujalka.

Tunnustaisitte vain, että kaikki teillä ontuu samalla tavalla kuin moderointikin. Satunnaisesti.

4

233

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Useimmiten väitetään, että valittajan laitteissa ja sovelluksissa on vikaa. Miksi sitten muut sivustot toimii moitteetta?

      • Moi! Jos emme löydä mitään yleistä vikaa, niin silloin syy löytyy yleensä käyttäjän laitteesta, selaimesta, niiden yhdistelmästä tai jostain muusta, sivustosta riippumattomasta asiasta. Näitä asioita taas emme voi selvittää, jos meille ei lähetetä lisätietoja. Mikään syytös lisätietojen kyseleminen ei kuitenkaan ole, vaan se on pyrkimys selvittää asiaa.

        Terkuin,
        Emma,
        Suomi24-tiimi


      • Anonyymi

        Ei mitään salaista viestintää. Läpinäkyvyyttä asioiden hoitoon.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tahtuu Kasperi Viita/Suviviita

      Poliisia ja ambulanssia iso määrä.
      Seinäjoki
      95
      4711
    2. Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe

      Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.
      Maailman menoa
      231
      1913
    3. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      78
      1492
    4. Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste

      Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan
      Kaste
      240
      1160
    5. Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?

      Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.
      Maailman menoa
      323
      1100
    6. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      105
      1080
    7. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      50
      1079
    8. Nojatuoli !

      Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en
      80 plus
      147
      1037
    9. Mökille pariksi viikoksi hänen kanssaan

      Ei teknologialaitteita. Niin ❤️
      Ikävä
      111
      1009
    10. Milloin ymmärsit

      Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os
      Ikävä
      85
      964
    Aihe