Eikö ne itse osaa kääntää kellojansa Suomen aikaan kun jatkuvasti näyttää GMT tai UCT-aikaa. Tohelot kääntäneet väärään suuntaan talviajaksi. Nyt kyn tämän lähetän niin oikea aika on 18.20 eikä 16.20
Saatanan tohelot!
Saatanan tohelot!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Muutenkin ne on ihan pihalla. modenointi ei toimi jA JATKUVA MUUTAMINEN EI OLE MISTÄÄN KOTOISIN.
Kun ne saisivat edes jotain parannuksia aikaan sillä jatkuvalla sivuston rassaamisella, mutta kun ei niin ei. Tässä esimerkki PDF tulosteesta, jossa molemmissa on täysin saman ketjun ensimmäinen sivu: https://s5.gifyu.com/images/Valinta_204.png
Ei uskoisi että on sama ketju, tai yleensäkään että molemmat on suomi24 sivulta. Tämä sivuston rassaaja pitäisi potkia hittoon sieltä. Ei osaa yhtään mitään kuin pilata koko sivuston.
Koittakaas arvata minkä näköinen on aloitussivu, joka sen rassaajan mielestä on nyt sitten erittäin hyvä ellei vieläkin parempi, voi he..vetin he..vetti.
Tuossa on itse äijä tutkimassa tekemisiään:
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15676246/miksi-poistetaan-tarkeita-ja-jarkevia-kirjoituksia
Kaipa ylläpito on ulkoistettu ulkomaille, kuten kaikki muukin palvelu tätänykyä.
Kai kun modet on pahimpia trolleja itse! eikä mikään toimi!