Koulussa kysyttiin: "Mitä harrastatte?" ja kaikki muut vastasi jalkapalloa, pianonsoittoa tanssia yms. Mutta mä olin ainut joka sanoi että en mitään.
Eli siis mulla ei ole yhtään mitään tekemistä vapaa-ajalla tai mitään mielenkiinnon kohteita. Olen siis 14 vuotias yksinäinen tyttö. Alkaa pikkuhiljaa masentamaan kun päivät pitkät makaan kotona.
Auttakaa mua, keksikää mulle jotain tekemistä! :(
Ei mitään tekemistä vapaa-ajalla.
Anonyymi
1
111
Vastaukset
- Anonyymi
no se o iha sust kii mist tykkäät.. mikset vaik meesinne tanssii tai vaik voimistelee tai cheerii tai jtai.. tai jos mikää liikunnalline harrastus ei kiinnosta ni mee vaik partioo.. xd
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1892704Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061132- 94989
- 64921
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait241826Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20820Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka288791Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies90785Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22718