Koska "Aloita uusi keskustelu" kuntoon?

Anonyymi

Jottei aina olisi pakko kirjautua.

4

424

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei, olisitko yhteydessä suoraan käyttäjätukeen palautelomakkeen kautta: https://www.suomi24.fi/palaute

      Emme ole saaneet tästä palautetta keneltäkään muulta, ja aloituksia tulee anonyymeiltä aivan kuten ennenkin. Emme myöskään täällä ole saaneet toistettua ongelmaa.

      Ikävä kyllä emme siis pysty auttamaan sinua, ellet anna meille hieman tarkempia tietoja. Kirjautumista ei vaadita uuden keskustelun aloittamiseen.

    • Ja näköjään se onnistuu sinultakin, joten hieman mystiseksi jää tämä palaute:) Mukavaa viikonloppua!

      • Anonyymi

        Aika usein täällä ollut esillä. Ettekö vaivaudu lukemaan tätä foorumia?

        No tarkemmin. Jos kirjoittaa aloituksen, sitä ei voi lähettää. Täytyy olla kirjautuneena. Sitten vasta onnistuu.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Aika usein täällä ollut esillä. Ettekö vaivaudu lukemaan tätä foorumia?

        No tarkemmin. Jos kirjoittaa aloituksen, sitä ei voi lähettää. Täytyy olla kirjautuneena. Sitten vasta onnistuu.

        Niin, anonyymisti tulee. Se on tuo yksi ruksi.

        "Ikävä kyllä emme siis pysty auttamaan sinua, ellet anna meille hieman tarkempia tietoja." Niinpä. Syyhän on taas käyttäjän, ei kelvottoman uudistuksen ja sen tekijöiden.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Turussa Varissuolla bussikuski ajoi lapsen yli lapsi kuoli

      Poliisi " Epäilee " kuskia törkeästä liikenneturvallisuuden vaarantamisesta ja törkeästä kuolemantuottamuksesta.
      Maailman menoa
      441
      2848
    2. IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!

      Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk
      Maailman menoa
      102
      2102
    3. 167
      1672
    4. Ilman Stadia Suomessa ei olisi kunnon lihajalosteita

      HK, Helsingin makkaratehdas, Votkin, mitä näitä nyt onkaan. Böndellä ei ole kunnollisia jalostajia.
      Maailman menoa
      92
      1574
    5. Martina Aitolehden Victoria-tytär, 16, tietää riskit - Teki silti yllättävän päätöksen

      Victoria Eerikäinen on Martina Aitolehden ja Esko Eerikäisen tytär. Hän on yksi Nepot-sarjan tähdistä. Sarjan kuvausten
      Suomalaiset julkkikset
      17
      1546
    6. Apostolit kastoivat eri tavalla kuin kirkko

      Raamatussa on kaksi ristiriitaista kastekaavaa. Toinen ei voi olla oikea. Kumpi on alkuperäinen? "Menkää siis ja tehkää
      Kaste
      459
      1258
    7. Olen varattu

      Kihloissa ja menemme naimisiin. Anteeksi💔
      Ikävä
      147
      1114
    8. Vastuunkantoa

      Nyt kun Ähtäri on historiansa pahimmassa kriisissä, päättäjä luikkii perunakellariin: "Eronpyyntö kaupunginvaltuuston pu
      Ähtäri
      52
      1100
    9. Ruohonpolttoa Suomussalmella

      Poikaporukka oli kuullut että ruohonpoltto on muotia, joten Kirkkopuistossa oli tekoruohoa poltettu. Ketkä liene asialla
      Suomussalmi
      44
      962
    10. Vilpitön totuudenetsiä löytää totuuden kasteesta.

      Nykyaikana on niin paljon tietoa saatavilla että vilpitön totuudenetsiä löytää totuuden myös kristillisestä kasteesta. R
      Kaste
      450
      942
    Aihe