Moi kaikille! Nyt kun alkaa talvi tulla ja illat on pimeitä niin ajattelin kiinnittää lisävalon crossiin. Kysymys kuuluu, että pystyykö akuttomaan BSE 125CC crossimopoon lisäämään jonkin laisen lisä/työvalon?
Mopon lisävalo
5
181
Vastaukset
- Anonyymi
Ei pysty ilman valopuolaa, ja niitä tuskin noihin saa. Eli akku on varmaan varmin keino saada lisävalo siihen, täytyy vaan latailla sitä välillä.
- Anonyymi
akun tai valopuolan puuttuminen ei vaikuta mitenkään siihen etteikö lisävalo voi asentaa kyseiseen laitteeseen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
akun tai valopuolan puuttuminen ei vaikuta mitenkään siihen etteikö lisävalo voi asentaa kyseiseen laitteeseen.
Höhöö vitun pilkunviilaaja joo voithan asentaa sen valon paikoilleen mutta et tee sillä mitään. Tai sitten ostaa jonkun polkupyörävalon millä ei nää mitään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Höhöö vitun pilkunviilaaja joo voithan asentaa sen valon paikoilleen mutta et tee sillä mitään. Tai sitten ostaa jonkun polkupyörävalon millä ei nää mitään.
Kyllä niitä on niin perkeleellisen kirkkaita ladattavia.
- Anonyymi
Cdi boksista kun ryöstää virtaa lampulle, niin näkköö rällätä?😍😍😍
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur1812426- 1832004
Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍1731851Sofia Virralla ja Minja Koskelalla ei mitään käsitystä terveyskeskusmaksuista!
Vasemmistopimut Sofia ja Minja täysin ulkona sote asioista, ei minkäänlaista käsitystä edes mittaluokasta, missä terveys1211681Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."
The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise311595- 1211476
Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1781199Juusolle sataa vihaisia viestejä hoitajilta ja loput nauravat hänelle
Ei löydy montaakaan, joka kehuisi Juuson toimintaa ministerinä: "Selvä enemmistö Juuson päivitykseen reagoineista on su1711185Persuehdokas uhkasi tappaa "jätkän" ja ravintolayrittäjän
Kuuntele tästä kuinka meuhkaa. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/4eb3034d-48c5-4f31-b53c-42be3dc9607c771133Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,611103