Symppis Kristian

Anonyymi

Voi että ottaisin omaksi pojakseni niin on sympaattinen ja empaattinen poika tuo Kristian. Lakkaa juuri Kevinin kynnetkin juhlakuntoon ja pystyy keskustelemaan aiheesta kuin aiheesta ja jos ei jotakin tiedä on kiinnostunut kuuntelemaan ja oppimaan. Hieno poika ja vaikutti olevan myös hieno tyttöystävääni. Onnea tulevaisuuteen ja onnea voittoon tässä bb kilpailussa.

6

103

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kristian ottaa aina tosetkin huomioon, Kevinistä ei voi sanoa samaa,,, siinä on ero kuin yöllä ja päivällä.

      • Anonyymi

        Respect Kristian!


    • Anonyymi

      Niin Mäki ottaisin pojakseni. On tainnut voittaa kaikki katsojaäänestykset. Se kertoo jotain Krisun suosiosta katsojien keskuudessa! Meidän äitienkin täytyy tänään äänestää Krisua!!

      • Anonyymi

        Näin tehdään! En ole ennen äänestänytkään näissä bb jutuissa. Saatikka tänne kirjuuttanu mutta ny on niin kiva kaveri että täytyy puolustaa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Näin tehdään! En ole ennen äänestänytkään näissä bb jutuissa. Saatikka tänne kirjuuttanu mutta ny on niin kiva kaveri että täytyy puolustaa.

        Voisin myös ottaa, mutta pesettäisin muutaman kerran suun mäntysuovalla, niin se kiroaminen jäi ennenkin. Hyvin ahkeran ja mukavan tuntuinen nuori mies.


    • Anonyymi

      En minä nyt sentään omaksi pojakseni ottaisi, kasvatustyö on tehty tai pikemminkin tekemättä jätetty.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      128
      5744
    2. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      396
      2559
    3. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      134
      2467
    4. Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää

      Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv
      Maailman menoa
      7
      2066
    5. Onhan tää tyhmää ajatella sua kun tuskin ees muistat mua

      Hyvää yötä sinne jonnekin. 💔
      Ikävä
      12
      1323
    6. Kerro kaivattusi etunimi

      Naisille
      Ikävä
      58
      1055
    7. Kun ei numeroa

      niin en edes voi viestittää, et suunnitelmiin tuli muutos. Ikävä on, ja kasvaa vaan🤍
      Ikävä
      9
      1038
    8. Mikä musta tekee

      Oikein haluttavan sun silmissä? Mä en ymmärrä. Parasta aika mennyt ko ohi 😃
      Ikävä
      51
      912
    9. Millainen on

      Ihanne kumppani
      Ikävä
      76
      825
    10. Temusta tilaamiseen tulee muutos

      Alle 150 euron tullivapaus poistuu. Vihdoinkin kankea EU saa jotakin aikaiseksi. https://www.iltalehti.fi/digiuutiset/
      Maailman menoa
      101
      815
    Aihe