ASUS ROG STRIX GL702VM

Anonyymi

haluisko joku ostaa mun vuoden vanhan peliläppärin. pelit pyörii moitteetomasti
toimii myös työ käyttöön.

i7 7700
1060 6gb
8gb ddr 4
1tb

asun itse lohjalla

9

160

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Laita ilmoitus vaikka huutonettiin, saat paremmin kaupaksi. Täällähän ei saa julkaista mitään yhteystietojakaan. Mutta käytä ilmoituksessa itse otettuja kuvia.

      Vaikka onkin postilakko, Matkahuolto ainakain toistaiseksi toimii, ja toimitus matkahuollon huutopaketilla on kohtuuhintaista.

      • Anonyymi

        Eikä kannatakaan julkaista mitään yhteystietoja.


    • Anonyymi

      Jos laitat myyntiin Tori.fi:n tai Huutone.net:in puolelle, ota tuotteesta kunnolliset kuvat. Mielellään useampi, ja vaikka paperilapulle näkyviin päivämäärä, mikä näkyy kuvissa. Tämä siksi, että on todella helppo tulla leimatuksi huijariksi/varastetun tavaran myyjäksi, mikäli kuvat ovat mitä sattuu. Älä käytä netistä löytyviä kuvia tuotteesta. Lisäksi mahdollisimman tarkat tiedot myytävästä tuotteesta, ja jos on takuu voimassa, niin kuvaa myös ostokuitti.

      • Anonyymi

        Asiaa!


      • Anonyymi

        Tosiaan unohtui eilen kirjoittaa, että kannattaa tunnistautua Huuto.net:in käyttäjäksi pankkitunnuksilla. Tämä ihan siksi, että tunnistautuneeseen käyttäjään on jo lähtökohtaisesti parempi luottamus, vaikka hänellä ei vielä mitään palautteita olisikaan.


    • Anonyymi
      • Anonyymi

        Ihan vielä vinkkinä, että kannattaa sopia toimitustavaksi nouto & rahat käteen ja antaa noutajan testata kone.


      • Anonyymi

        Kannattaisi nyt ilmoitukseen ja mielellään otsikkoonkin laittaa se koneen merkki ja malli mahdollisimman tarkasti, eikä linkki tarkempiin spekseihin haittaisi ilmoituksessa yhtään.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi et irrota otettasi

      Suhteeni?
      Ikävä
      104
      3374
    2. Koko ajan olet

      Senkin suhteen kiusannut. Halut on ihan mielettömät olleet jo pitkään
      Ikävä
      88
      3073
    3. Tykkään susta

      Elämäni loppuun asti. Olet niin suuresti siihen vaikuttanut. Tykkäsit tai et siitä
      Ikävä
      20
      1923
    4. Muutama syy

      Sille miksi IRL kohtaaminen on hänelle vaikeaa
      Ikävä
      69
      1896
    5. Onko kaikki hyvin, iso huoli sinusta

      Miten jakselet? Onko sattunut jotain ikävää. Naiselta
      Ikävä
      38
      1847
    6. Estitkö sä minut

      Oikeasti. Haluatko, että jätän sun ajattelemisen? :3
      Ikävä
      21
      1741
    7. Onko kaivatullasi

      Hyvä vai huono huumorintaju?
      Ikävä
      24
      1687
    8. Pettymys! Tähdet, tähdet -kisassa tämä erikoisjakso pois - Pistänyt artistit todella lujille!

      Tähdet, tähdet -kisa on edennyt genrestä toiseen. Mutta erästä monen toivomaa erikoisjaksoa ei tällä kaudella nähdä. Voi
      Tv-sarjat
      34
      1429
    9. Onko meillä

      Molemmilla nyt hyvät fiilikset😢ei ainakaan mulla mutta eteenpäin on mentävä😏ikävä on, kait se helpottaa ajan myötä. Ko
      Ikävä
      9
      1339
    10. Tiedätkö tykkääkö

      Kaivatustasi siinä mielessä joku muukin kuin sinä itse
      Ikävä
      48
      1337
    Aihe