Laskekaapa mitä viljelijä saa ruisleivästä. Ihme jos ei näillä hinnoilla pärjää
https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000006303727.html
ruisleipä maksaa kahdeksan euroa
https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000006303727.html
ruisleipä maksaa kahdeksan euroa
Vastaukset
Vanhimmat
Ei vielä vastauksia
Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.