...uudelle sähköpostia ainakin ylläpitävälle toimijalle? No tietenkin siirtyy. Kun fazer oy:n rahoittama ja luoma vihapuhebotti on nyt noin vuoden kontrolloinut ja sensuroinut suomalaisten mielipidekirjoituksia suomi24:ssä, niin onko se myös kontrolloinut neuvostoliiton kyttäyshengessä myös suomi24:ssä olleita sähköposteja, no tiekin on syynännyt.
Siirtyykö suomi24:ssa oleva fazer:n luoma vihapuhebotti myös...
5
125
Vastaukset
- Anonyymi
Perseennuolenta on jokaisen kansalaisen velvollisuus, Yäk.
- Anonyymi
Kertookohan Mircrosoftille, tulin kerran sanottua jotai rumaa.
- Anonyymi
Onnistuskohan sellain poikotti, ettei 2 vrk kukaan kirjoita mitään negatiivista mistään asiasta. Kun haluat ilmaista että et halua käyttää windowsia niin sanot:
Windows on minulle liian hyvä, minulle välttää Linux. - Anonyymi
Nythän meitä koulutetaan tunnistamaan mitä kukin moderaattori haluaa lukea, poistelemalla viestit, vaikka tarvittaisiin kouluttaja joka opettaa ilmaisemaan itseään positiivisesti, oliskohan tässä ajatusta.
- Anonyymi
Pilkkupoliisit ovat toimineet tehokkaasti, vain pari jääräpäätä kirjoittelee virheiden kera. Nyt tämä siveyspoliisi toimisi samoin, eli tuppautusi jokaiseen viestiin kertomaan kuinka asia olisi ilmaistavissa sivistyneesti. Tulokset pilkkupoliisin osalta ovat hyvin rohkaisevia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856294
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303783törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283140Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691696- 331388
- 271320
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46949Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11946Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11870- 42849