Lapselle isä/parisuhde haussa

Löytyisiköhän tätä kautta ongelmaan ratkaisua..? Kirjoitan täysin suoraan. Olen hyvännäköinen ja nuorekas, jo 40-vuotias nainen ja siitä syystä biologinen kello tikittää kovasti ja asiassa pitäisi edetä nopeasti. Etsin siis hyvää ja kunnollista miestä parisuhteeseen ja ennen kaikkea isää lapselleni. Toivoisin siis, että voisimme olla yhdessä, vaikkei heti välttämättä saman katon alle muutettaisikaan ja lasta hoidettaisiin ja kasvatettaisiin tietysti myös yhdessä, vaikka olisinkin valmis siitä suuremman vastuun ottamaan. Jollei raskaus luonnostaan onnistuisi, niin hedelmöityshoitoihinkin olisin valmis myös lähtemään aika pikaisella aikataululla, jos sinä ne pystyisit maksamaan. Laita viestiä nimimerkin mukaiseen sähköpostiin tänne.

9

134

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Näköjään nimimerkkini sähköposti ei toimikaan, joten mahdolliset vastaukset tähän ketjuun, niin laitan sitten itse sähköpostia.

      • Moi, olisin kiinnostunut tästä kuviosta jos sovimme säännöistä ja vaikutat kiinnostavalta myös tutustumisen jälkeen. Olen luovuttanut jo siittiöitä joten pystyn sinulle vielä lapsen tarjoamaan vaikka se varmasti uhrauksia vaatiikin.


    • Moikka

      31v mies olisi perheenlisäystä vailla

      laita s postia nimimerkin gmail-spostiin

      • Anonyymi

        Ole varovainen, maksajan rooli odottaa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ole varovainen, maksajan rooli odottaa.

        Se ei katsos haittaa, kun rahaa on millä maksella


    • Anonyymi

      Hmm... Houkutteleva tarjous mutta sopiiko se että muutetaan saman katon alle ja mennään naimisiin? Tavoitteena perinteinen perhe vaikka molemmat sitten menisivätkin omia menojaan suurimman osan aikaa.

      Oma tavoitteeni olisi kolme-neljä lasta.

    • Anonyymi

      Kukaan järkevä mies ei lahjoita yhtäkään siimahäntää. Myöhemmin vuosien kuluttua femakkoarmeija alkaa sitten haastaa miestä lapsen elatuksen maksajaksi.
      Ei kiitos.

    • Anonyymi

      40-vuotias nainen on just niin väärän ikäinen, että ei kyllä tippaakaankiinnosta. Olisi yhtä helvettiä tiedossa, mut palataan parisuhteen merkeissä 15-20 vuoden kuluttua, kun vaihdevuosivaivasi ovat ohi.

    • Vieläkö etsit luovuttajaa?
      Jos etsit, minulle voi laittaa viestiä s24 treffiprofiilille.

    Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      93
      7558
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      40
      3622
    3. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      102
      1846
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      24
      1060
    5. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      32
      943
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      27
      911
    7. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      53
      807
    8. Olisinko mä voinut käsittää sut väärin

      Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt
      Ikävä
      31
      732
    9. Tähän vaivaan ei auta kuin kaksi asiaa

      1. Tapaaminen uudestaan tai 2. Dementia Anteeksi kun olen olemassa🙄
      Ikävä
      60
      729
    10. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      26
      662
    Aihe