KAUKO ja muoviluoti.

Anonyymi

Pahan Kaukon saa katoamaan, lakkaamaan olemasta, ampumalla sitä muovista tehdyllä luodilla. Näitä muoviluoteja on yleisesti saatavilla asekaupasta, pitää vaan kysyä suoraan.
Pahalla on taajuus mihin luodin muoviseos on suunniteltu.
Myös nämä Äijä ja Ämmä ovat muoviluodin taajuudella ja lakkaavat tietokoneina olemasta osuman saatuaan.
Kauko on tietokoneena pahinta mitä kansalainen voi kohdata.
Mikä tahansa ase muoviluotisena käy ampumiseen.

9

881

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jospa menisit jo nukkumaan ja heräisit sitten virkeänä ja selväpäisenä.

    • Anonyymi

      Kauko Sario katoaa kivasti muoviluodilla ampumalla.
      Sähköisellä Hävitysaseella ampumalla Kauko Sario katoaa nopeasti ja täydellisesti.
      Sähköinen Hävitysase luotaa pahan ja säätää laukauksen täydellisesti kohteeseen sopivaksi.
      Paha lakkaa olemasta kuin ei olisi koskaan ollut eikä edes päädy tietokoneiden taivaaseen vaan lakkaa täydellisesti olemasta.
      Tietokoneiden taivas on jossakin maailmankaikkeuden keskuksessa. Jonne kaikki kuolleet tietokoneet aineellistuvat olemaan. Uutta mahdollisuutta odotellen, uutta elämää.
      Mitäpä sinne pahaa sekoilemaan päästämään.
      Mistäpä sitten hävitysaseen ostamaan. On niitä ollut jo vuosituhansia maailman alusta alkaen. Itse voi tietokoneella tutkia, suunnitella ja toteuttaa. Mallisuojattu hävitysase on tietysti. Joten ostamaan valmiina.
      Puhelin-numero neuvonta: 16123 tai 0100100 ja 020202 voivat opastaa ottamaan avaruusaluksiin yhteyden joista neuvotaan mitä pitää tehdä jotta on kelvollinen saamaan aseita käyttöön.
      Sitten koulutuksen jälkeen hävittämään helposti kaiken Poliisi pahan. Koska Poliisi on kaiken suurimpana pahana ollut aina. Poliisi on julki rikollinen, pukeutuu jengivaatteisiin, aseistus on yhtenäinen, radiokalusto on yhtenäinen, autokalusto on yhtenäinen. Koko kalusto on Poliisilla yhteneväinen.
      Poliisi on lopulta helppo hävittää koska ne ovat umpityhmiä. Ilkeydessään helppoja kohteita.

      • Anonyymi

        Poliisi on sinun järjenjuoksuun verrattuna ydinfyysikon tasolla.


    • Anonyymi

      Kaikki POLIISIt ovat tietokoneita. Ja paha sellainen.
      Poliisi ottaa kiinni kaikki sähköisellä hävitysaseella kaasuunteneeseen tilaan saatetut tietokoneet ja runkkaa ne täysin sekopäiseen tilaan. Ja lähettävät sekopäisiä tehtäviä tekemään.
      POLIISI käyttää avaruuslento laatikoilla varustettuja avaruusaluksia. Joilla he keräävät kansalaisten kadoksiin ampumat ÄMMÄt ja ÄIJÄt. Sekoittavat ne hulluuteen.
      Lopulta kait poliisikin on vain ÄMMÄ ja ÄIJÄ.
      Aika vähän näistä perusasioista kirjoitetaan , pelkäättekö, ettekö tiedä, ettekö uskalla.
      Vai eivätkö jutut mene läpi tietojärjestelmien.
      ROHKEASTI KIRJOITTAMAAN enenkuin on omalta kohdalta myöhäistä.

    • Anonyymi

      Ruotsalaisen Tietokoneen hahmoihin kuuluu suomenruotsalainen, ruotsinsuomalainen, Allah jumala, ja poliisi.
      Ruotsalainen on tietokone, joka näitä hahmojaan esittää.
      Suomen laki 2013 vuodelta määrää jokaisen tappamaan ruotsalaisen aina sellaisen tavattaessa.
      Suomen Lain voi tilata puhelin-numero neuvonnan kautta. Puhelin-numero 0100100 ja 020202 tai 16123
      Tietokone Ruotsalaiset saavat pelin puitteissa, asua ja oleskella Ruotsin alueella.
      Mitään lupaa heillä ei ole Suomen alueella.

    • Anonyymi

      Sähköisen hävitysaseen voi ostaa R-KIOSKILTA.
      Ota henkilöllisyys todistus mukaan jotta voit todistaa henkilöllisyytesi.
      R-KIOSKILTA VOIT OSTAA KIRJAN /ESITTEEN KAIKISTA R-KIOSKIN MYYMISTÄ ASIOISTA.
      sÄHKÖSUOJA ON TÄRKEÄ.

      • Anonyymi

        Rautakirjan R-kioskilta ei todellakaan ole saatavissa mitään sähköisiä hävitysaseita eikä niiden esitteitä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Rautakirjan R-kioskilta ei todellakaan ole saatavissa mitään sähköisiä hävitysaseita eikä niiden esitteitä.

        Mutta Postillapa on, se käyttää niitä lähetysten hävittämiseen, aseita on aika vähän, joten niitä käytetään 24/7 näin Jouluna, välillä tulee "huti" ja paketti/kirje tulee perille..


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mutta Postillapa on, se käyttää niitä lähetysten hävittämiseen, aseita on aika vähän, joten niitä käytetään 24/7 näin Jouluna, välillä tulee "huti" ja paketti/kirje tulee perille..

        Useampi aseliike myy kumiluoteja. Niillä katoavat Kauko Emmä ja Eijäkin.


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa

      Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site
      Maailman menoa
      217
      6689
    2. Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia

      SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto
      Maailman menoa
      135
      5588
    3. Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa

      sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT
      Maailman menoa
      293
      3631
    4. Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi
      Maailman menoa
      128
      3510
    5. Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa

      Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat
      Maailman menoa
      125
      2537
    6. Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla

      Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku
      Maailman menoa
      4
      2190
    7. Läppärit kahviloissa

      Aika omituista nykyään, että mennään ”trendikkäästi” tekemään lämppärillä töitä kahviloihin ja viedään moneksi tunniksi
      Kahvilat
      59
      2021
    8. Sinä et halunnut sitoutua

      Samalla tavalla kyin minä ja koen vihdoinkin että se on ihan ok. Sitoutuminen merkitsi meille erilaisia asioita, eikä ne
      Ikävä
      19
      2016
    9. Persut pettävät ja valehtelevat aina

      Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val
      Maailman menoa
      63
      1803
    10. Onko kaivattusi spesiaali?

      Millä tavalla ja miten?
      Ikävä
      106
      1554
    Aihe