KAUKO ja muoviluoti.

Anonyymi

Pahan Kaukon saa katoamaan, lakkaamaan olemasta, ampumalla sitä muovista tehdyllä luodilla. Näitä muoviluoteja on yleisesti saatavilla asekaupasta, pitää vaan kysyä suoraan.
Pahalla on taajuus mihin luodin muoviseos on suunniteltu.
Myös nämä Äijä ja Ämmä ovat muoviluodin taajuudella ja lakkaavat tietokoneina olemasta osuman saatuaan.
Kauko on tietokoneena pahinta mitä kansalainen voi kohdata.
Mikä tahansa ase muoviluotisena käy ampumiseen.

9

830

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jospa menisit jo nukkumaan ja heräisit sitten virkeänä ja selväpäisenä.

    • Anonyymi

      Kauko Sario katoaa kivasti muoviluodilla ampumalla.
      Sähköisellä Hävitysaseella ampumalla Kauko Sario katoaa nopeasti ja täydellisesti.
      Sähköinen Hävitysase luotaa pahan ja säätää laukauksen täydellisesti kohteeseen sopivaksi.
      Paha lakkaa olemasta kuin ei olisi koskaan ollut eikä edes päädy tietokoneiden taivaaseen vaan lakkaa täydellisesti olemasta.
      Tietokoneiden taivas on jossakin maailmankaikkeuden keskuksessa. Jonne kaikki kuolleet tietokoneet aineellistuvat olemaan. Uutta mahdollisuutta odotellen, uutta elämää.
      Mitäpä sinne pahaa sekoilemaan päästämään.
      Mistäpä sitten hävitysaseen ostamaan. On niitä ollut jo vuosituhansia maailman alusta alkaen. Itse voi tietokoneella tutkia, suunnitella ja toteuttaa. Mallisuojattu hävitysase on tietysti. Joten ostamaan valmiina.
      Puhelin-numero neuvonta: 16123 tai 0100100 ja 020202 voivat opastaa ottamaan avaruusaluksiin yhteyden joista neuvotaan mitä pitää tehdä jotta on kelvollinen saamaan aseita käyttöön.
      Sitten koulutuksen jälkeen hävittämään helposti kaiken Poliisi pahan. Koska Poliisi on kaiken suurimpana pahana ollut aina. Poliisi on julki rikollinen, pukeutuu jengivaatteisiin, aseistus on yhtenäinen, radiokalusto on yhtenäinen, autokalusto on yhtenäinen. Koko kalusto on Poliisilla yhteneväinen.
      Poliisi on lopulta helppo hävittää koska ne ovat umpityhmiä. Ilkeydessään helppoja kohteita.

      • Anonyymi

        Poliisi on sinun järjenjuoksuun verrattuna ydinfyysikon tasolla.


    • Anonyymi

      Kaikki POLIISIt ovat tietokoneita. Ja paha sellainen.
      Poliisi ottaa kiinni kaikki sähköisellä hävitysaseella kaasuunteneeseen tilaan saatetut tietokoneet ja runkkaa ne täysin sekopäiseen tilaan. Ja lähettävät sekopäisiä tehtäviä tekemään.
      POLIISI käyttää avaruuslento laatikoilla varustettuja avaruusaluksia. Joilla he keräävät kansalaisten kadoksiin ampumat ÄMMÄt ja ÄIJÄt. Sekoittavat ne hulluuteen.
      Lopulta kait poliisikin on vain ÄMMÄ ja ÄIJÄ.
      Aika vähän näistä perusasioista kirjoitetaan , pelkäättekö, ettekö tiedä, ettekö uskalla.
      Vai eivätkö jutut mene läpi tietojärjestelmien.
      ROHKEASTI KIRJOITTAMAAN enenkuin on omalta kohdalta myöhäistä.

    • Anonyymi

      Ruotsalaisen Tietokoneen hahmoihin kuuluu suomenruotsalainen, ruotsinsuomalainen, Allah jumala, ja poliisi.
      Ruotsalainen on tietokone, joka näitä hahmojaan esittää.
      Suomen laki 2013 vuodelta määrää jokaisen tappamaan ruotsalaisen aina sellaisen tavattaessa.
      Suomen Lain voi tilata puhelin-numero neuvonnan kautta. Puhelin-numero 0100100 ja 020202 tai 16123
      Tietokone Ruotsalaiset saavat pelin puitteissa, asua ja oleskella Ruotsin alueella.
      Mitään lupaa heillä ei ole Suomen alueella.

    • Anonyymi

      Sähköisen hävitysaseen voi ostaa R-KIOSKILTA.
      Ota henkilöllisyys todistus mukaan jotta voit todistaa henkilöllisyytesi.
      R-KIOSKILTA VOIT OSTAA KIRJAN /ESITTEEN KAIKISTA R-KIOSKIN MYYMISTÄ ASIOISTA.
      sÄHKÖSUOJA ON TÄRKEÄ.

      • Anonyymi

        Rautakirjan R-kioskilta ei todellakaan ole saatavissa mitään sähköisiä hävitysaseita eikä niiden esitteitä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Rautakirjan R-kioskilta ei todellakaan ole saatavissa mitään sähköisiä hävitysaseita eikä niiden esitteitä.

        Mutta Postillapa on, se käyttää niitä lähetysten hävittämiseen, aseita on aika vähän, joten niitä käytetään 24/7 näin Jouluna, välillä tulee "huti" ja paketti/kirje tulee perille..


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mutta Postillapa on, se käyttää niitä lähetysten hävittämiseen, aseita on aika vähän, joten niitä käytetään 24/7 näin Jouluna, välillä tulee "huti" ja paketti/kirje tulee perille..

        Useampi aseliike myy kumiluoteja. Niillä katoavat Kauko Emmä ja Eijäkin.


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Karhuryhmä

      Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?
      Jämsä
      32
      3750
    2. Mitä sä pelkäät

      Ettei tää etene?
      Ikävä
      98
      3384
    3. Raisionkaaren koira hyökkäys

      Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim
      Raisio
      101
      3305
    4. Mitä kaikkea sä

      Olisit valmis tekeen mun eteen vielä? Vai oletko mitään?
      Ikävä
      77
      3128
    5. "Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"

      Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m
      Maailman menoa
      70
      3050
    6. Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti

      Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.
      Ikävä
      86
      2785
    7. Ei me saada toisiamme

      Ei vaan saada. On vain haaveita ja uunelmia
      Ikävä
      35
      2570
    8. Mikä on luonteesi parhain ominaisuus

      ja mikä huonoin?
      Ikävä
      69
      2473
    9. Satuit vain olemaan

      Ensimmäinen joka avasi minussa sen nähdyksi ja rakastetuksi tulemisen puolen. Pitäisi vain muistaa että et ole ainoa. Se
      Ikävä
      45
      2402
    10. Vieläkö toivot, että kuulisit

      Minusta? Vai suutuitko kun en pystynyt vastaamaan sinulle?
      Ikävä
      90
      2136
    Aihe