Datingsuomi24

Anonyymi

Tuossa tuo uusin spämmi. Niitä on ja paljon!

Olisi vaan aikoinaan otettu moderrointiin selkeä ja johdonmukainen linja eikä jälki olisi ollut kuin humalaisen juisten kustua.

5

301

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Uusi spämmi tuntee nimen "keskustelusuomi24 f".

    • Moikka! Meillä on käytössä useita eri tapoja spamin estämiseen ja poistamiseen. Ikävä kyllä kaikesta huolimatta spammerit voivat onnistua häiritsemään sivun normaalia elämää.

      Pyydämme, että kukaan ei lähettelisi kyseisiä spam-viestejä esimerkeiksi ketjuihin, niin kuin tähän ketjuun oli tehty. 🤷‍♀️ Oikea tapa on tehdä ilmoituksia Ilmoita-painikkeella (aloitusviestissä se on lipun kuva, kommentista se löytyy kolmen pisteen takaa avautuvasta valikosta).

      Terveisin,
      Emma,
      Suomi24-tiimi

      • Anonyymi

        Eihän tässä ketjussa ole mitään spämmiviestiä.
        Taas tyhjää löpinää. Jatkuvaa valehtelua.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Eihän tässä ketjussa ole mitään spämmiviestiä.
        Taas tyhjää löpinää. Jatkuvaa valehtelua.

        Ei tietenkään enää ole, koska ne on poistettu. 😅


      • Anonyymi
        suomi24 kirjoitti:

        Ei tietenkään enää ole, koska ne on poistettu. 😅

        Te olette hoidelleet moderointia niin kehnosti ja sitten selitelleet, että luottamus sanoihinne on mennyt.

        Jos mainitsette ja viittaatte tapahtumaan, niin miksi se on pitänyt mennä poistamaan. Siksikö, ettei kukaan voisi sitä varmistaa?


    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. No nytkö tuli lähtö Orpolle?

      Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall
      Maailman menoa
      236
      1825
    2. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      186
      1591
    3. Kauhavan häiriköijistä

      Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä
      Kauhava
      45
      1202
    4. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      50
      932
    5. Auto ajoi päälle?

      Ja pakeni luin iltapäivälehdestä. ! Ken on kuski joka tuollee teki
      Kuusankoski
      14
      760
    6. Miksi Lapset kiusaa yöllä

      Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä
      Kauhava
      30
      741
    7. Sama ransetti taas!

      Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver
      Hyrynsalmi
      21
      730
    8. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      38
      727
    9. Viimeinen lankafest

      Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .
      Puolanka
      23
      702
    10. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      46
      627
    Aihe