Datingsuomi24

Anonyymi

Tuossa tuo uusin spämmi. Niitä on ja paljon!

Olisi vaan aikoinaan otettu moderrointiin selkeä ja johdonmukainen linja eikä jälki olisi ollut kuin humalaisen juisten kustua.

5

301

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Uusi spämmi tuntee nimen "keskustelusuomi24 f".

    • Moikka! Meillä on käytössä useita eri tapoja spamin estämiseen ja poistamiseen. Ikävä kyllä kaikesta huolimatta spammerit voivat onnistua häiritsemään sivun normaalia elämää.

      Pyydämme, että kukaan ei lähettelisi kyseisiä spam-viestejä esimerkeiksi ketjuihin, niin kuin tähän ketjuun oli tehty. 🤷‍♀️ Oikea tapa on tehdä ilmoituksia Ilmoita-painikkeella (aloitusviestissä se on lipun kuva, kommentista se löytyy kolmen pisteen takaa avautuvasta valikosta).

      Terveisin,
      Emma,
      Suomi24-tiimi

      • Anonyymi

        Eihän tässä ketjussa ole mitään spämmiviestiä.
        Taas tyhjää löpinää. Jatkuvaa valehtelua.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Eihän tässä ketjussa ole mitään spämmiviestiä.
        Taas tyhjää löpinää. Jatkuvaa valehtelua.

        Ei tietenkään enää ole, koska ne on poistettu. 😅


      • Anonyymi
        suomi24 kirjoitti:

        Ei tietenkään enää ole, koska ne on poistettu. 😅

        Te olette hoidelleet moderointia niin kehnosti ja sitten selitelleet, että luottamus sanoihinne on mennyt.

        Jos mainitsette ja viittaatte tapahtumaan, niin miksi se on pitänyt mennä poistamaan. Siksikö, ettei kukaan voisi sitä varmistaa?


    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oot upea nainen, älä vähättele ittees

      Ja tietojeni mukaan 2 muuta on susta kiinnostuneit mun lisäks. 👀
      Ikävä
      42
      875
    2. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      76
      835
    3. KP-Sesongilla ongelmia?

      Tarvitsen luotettavaa katonpuhdistajaa ja kuulin, että KP-Sesonki Oy tekee hommat edullisesti ja asiakkaan tarpeet huomi
      Ylöjärvi
      17
      809
    4. Jämsän Paras Ravintola

      Särkijärven kioskiin on avattu uusi upea Maucas ravintola joka on jämsän paras. Loistava palvelu ja herkullinen ruoka. R
      Jämsä
      51
      734
    5. Huh huh...

      Törmäsin toisaalla tekstiin, mitä ajattelet masturboidessasi? Yksi kommentti, avaruusolioita! Täh?! Helvettiläinen oik
      Sinkut
      208
      671
    6. Onko ihan pakko

      olla niin hiton pitkävihainen? Sinulle nainen...
      Ikävä
      38
      539
    7. Mitä ajattelet

      Kaivattusi elämästä
      Ikävä
      43
      536
    8. Ihmettelet nainen, miten vielä sinua rakastan

      No jos en enää sinua ajattelisi, niin ei se mitään rakkautta olisi alunperinkään. En tarvi sinusta nähdä merkkiäkään, ni
      Ikävä
      39
      495
    9. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      47
      465
    10. Kiellettyjä ajatuksia

      Istutaan sylikkäin, katson sun silmiin, vastaat kstseeseen ja kiedon kädet sun ympärille. Huulet koskettaa sun huulia,
      Ikävä
      37
      439
    Aihe