Tuossa tuo uusin spämmi. Niitä on ja paljon!
Olisi vaan aikoinaan otettu moderrointiin selkeä ja johdonmukainen linja eikä jälki olisi ollut kuin humalaisen juisten kustua.
Datingsuomi24
5
301
Vastaukset 5
- Anonyymi
Uusi spämmi tuntee nimen "keskustelusuomi24 f".
Moikka! Meillä on käytössä useita eri tapoja spamin estämiseen ja poistamiseen. Ikävä kyllä kaikesta huolimatta spammerit voivat onnistua häiritsemään sivun normaalia elämää.
Pyydämme, että kukaan ei lähettelisi kyseisiä spam-viestejä esimerkeiksi ketjuihin, niin kuin tähän ketjuun oli tehty. 🤷♀️ Oikea tapa on tehdä ilmoituksia Ilmoita-painikkeella (aloitusviestissä se on lipun kuva, kommentista se löytyy kolmen pisteen takaa avautuvasta valikosta).
Terveisin,
Emma,
Suomi24-tiimi- Anonyymi
Eihän tässä ketjussa ole mitään spämmiviestiä.
Taas tyhjää löpinää. Jatkuvaa valehtelua. Anonyymi kirjoitti:
Eihän tässä ketjussa ole mitään spämmiviestiä.
Taas tyhjää löpinää. Jatkuvaa valehtelua.Ei tietenkään enää ole, koska ne on poistettu. 😅
- Anonyymi
suomi24 kirjoitti:
Ei tietenkään enää ole, koska ne on poistettu. 😅
Te olette hoidelleet moderointia niin kehnosti ja sitten selitelleet, että luottamus sanoihinne on mennyt.
Jos mainitsette ja viittaatte tapahtumaan, niin miksi se on pitänyt mennä poistamaan. Siksikö, ettei kukaan voisi sitä varmistaa?
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anni Ihamäki saa tylyä kommenttia TTK:sta - Erityisesti tämä "vääryys" ärsyttää
Kaikille ei ole mieleen se, että Anni Ihamäki on mukana uudella Tanssii Tähtien Kanssa -kaudella. Ihamäki saa varsin ty471509Päivän Riikka: Pandan suklaatehdas Jyväskylästä Viroon
Menkää töihin! Viroon! --- Liki sata vuotta kestänyt suklaantuotanto makeisvalmistaja Pandan tehtaalla Vaajakoskella pä3451279Tiesitkö? Vappu Pimiän ensimmäinen aviomies ei ole Teemu-rakas
Vappu Pimiä on tätä nykyä naimisissa Teemu Huuhtasen kanssa. Pimiä on toista kertaa naimisissa, sillä ensimmäinen liitto351080Mitä et ole valmis sietämään ihmissuhteissasi ja miksi?
Aiemmin jo kyseltiin mitkä vaatimukset olivat mielestänne liiallisia. Kyselläänkin nyt sitä, että millaisilla asioilla s3311029- 60987
Kai mua vähän
Masentaa tämä kaikki. Tämä koko meidän välinen juttu on niin vaikea… Voitaisiinko molemmat lopettaa tilanteen ruokkimine136914Älä nyt ylikuormitu vaikka sinusta pidänkin rakas nainen
Tiedän, että olet minulle oikea. En halua pilata tätä juttua malttamattomuudella, mutta epäilen. Haluan vain olla lähel33821Treffi-ilmoituksia!
Tähän avaukseen voipi treffeille halukkaat laittaa oman - lyhyen - vapaamuotoisen hakunsa,burneri emaileinee). Tavoitte195728- 61625
- 42609