Datingsuomi24

Anonyymi

Tuossa tuo uusin spämmi. Niitä on ja paljon!

Olisi vaan aikoinaan otettu moderrointiin selkeä ja johdonmukainen linja eikä jälki olisi ollut kuin humalaisen juisten kustua.

5

180

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Uusi spämmi tuntee nimen "keskustelusuomi24 f".

    • Moikka! Meillä on käytössä useita eri tapoja spamin estämiseen ja poistamiseen. Ikävä kyllä kaikesta huolimatta spammerit voivat onnistua häiritsemään sivun normaalia elämää.

      Pyydämme, että kukaan ei lähettelisi kyseisiä spam-viestejä esimerkeiksi ketjuihin, niin kuin tähän ketjuun oli tehty. 🤷‍♀️ Oikea tapa on tehdä ilmoituksia Ilmoita-painikkeella (aloitusviestissä se on lipun kuva, kommentista se löytyy kolmen pisteen takaa avautuvasta valikosta).

      Terveisin,
      Emma,
      Suomi24-tiimi

      • Anonyymi

        Eihän tässä ketjussa ole mitään spämmiviestiä.
        Taas tyhjää löpinää. Jatkuvaa valehtelua.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Eihän tässä ketjussa ole mitään spämmiviestiä.
        Taas tyhjää löpinää. Jatkuvaa valehtelua.

        Ei tietenkään enää ole, koska ne on poistettu. 😅


      • Anonyymi
        suomi24 kirjoitti:

        Ei tietenkään enää ole, koska ne on poistettu. 😅

        Te olette hoidelleet moderointia niin kehnosti ja sitten selitelleet, että luottamus sanoihinne on mennyt.

        Jos mainitsette ja viittaatte tapahtumaan, niin miksi se on pitänyt mennä poistamaan. Siksikö, ettei kukaan voisi sitä varmistaa?


    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Asiakkaalle ei myyty energiajuomaa - tuomio tuli syrjinnästä

      Vaikka oli ilmeisesti täysi-ikäinen. Tosin ei lapsiakaan saisi syrjiä, koska oppivat helposti itsekin syrjimään, jos koh
      Maailman menoa
      110
      4641
    2. Jos venäjällä olisi kansan valitsema presidentti, olisiko Ukrainan sotaa?

      Ei varmasti olisi. Sehän on tiedossa, että raskaalla vaalivilpillä putin jatkaa pressana.
      Maailman menoa
      232
      3758
    3. Pakkoruotsista luopumalla kymmenien miljoonien säästöt

      Pakkoruotsin opiskelun kustannuksista ei ole juurikaan tehty kustannusselvityksiä, mutta joidenkin arvioiden mukaan siit
      Maailman menoa
      155
      3525
    4. Riikka jytkytti naftan hinnan jo yli 2,3 euroon

      Sannan aikaan esimerkiksi dieseliä selvästi kalliimpaa bensaakin sai 1,3 eurolla. https://www.is.fi/autot/art-200001188
      Maailman menoa
      73
      3406
    5. Miten Yxäri iskettiin?

      Voisin tässä unta odotellessani kertoa, miten mieheni lähestyi minua. Tunsimme entuudestaan. Hän kyseli minulta aina j
      Sinkut
      234
      2793
    6. Ylen juontaja möläytti suorassa radio-ohjelmassa

      Ylen Radio Suomen juontaja Samuli Aaltonen käytti törkeää kieltä maanantaiaamupäivän Koko Suomen radio -ohjelman lähetyk
      Maailman menoa
      64
      2597
    7. "Kostokakka!" Farmi Suomen pehtoori avaa sanaisen arkkunsa Frederikin haisevasta jäynästä

      Voi hyvänen aika Reetun touhuja! Pehtoori Terho Häkkinen sai ennen näkemätöntä höykytystä heti Farmi Suomi -realityn alk
      Tv-sarjat
      28
      2442
    8. Vasemmiston feministinaiset puolustavat islamia

      mikä on täysin järjenvastaista, mutta eihän femakoilla paljon järkeä olekkaan, leijuvat siellä omassa kuplassaan. Myös
      Maailman menoa
      137
      2415
    9. Ei se halua mitään!!

      Arkailija koko tyyppi!
      Ikävä
      56
      2236
    10. Katsoitko Petolliset, mitä mieltä?

      Vanajanlinnan käytävät ja salongit täyttyvät jälleen kuiskailuista, salaisuuksista ja petoksista. Petollisten uudella
      Tv-sarjat
      11
      2126
    Aihe