Foorumi Keskustelu24 Seksi Leikit ja fetissit täynnä spämmiä. Tänään tullut jo neljä listavullista, eilen vähän enemmän.
Kannattaisiko pistää kiinni pariksi päiväksi?
Foorumi täysin käyttökelvoton
8
392
Vastaukset
- Anonyymi
Nyt jo yhdeksän sivullista.
Eikä ylläpito tee muuta kuin naureskelee. - Anonyymi
Tänä aamuna jo melkein seitsemän sivua - eikä niille eilisillekään ole vielä tehty mitään.
Ei kai jonkun työpaikka ole katkolla, pitää saada lisää viestejä foorumille! - Anonyymi
Ei ne huomaa, jos ei laiteta niille tietoa palautelomakkeella.
- Anonyymi
Nyt spämmisivuja 16. Kun eiliset otetaan lukuu, on spämmiä s3 sivullista. Eli huomenna ollaan tilanteessa, ettei foorumilta löydy mitään muuta kuin spämmiä, sillä pidemmälle kuin 30 sivua ei voi hakea.
Moikka! No huh, taas onkin tosiaan ollut aikamoinen hyökkäys. Valitettavasti näitä on toisinaan vaikea ennustaa, mutta meillä on käytössä useita eri tapoja spamin estämiseen ja poistamiseen. Ikävä kyllä kaikesta huolimatta spammerit voivat onnistua häiritsemään sivun normaalia elämää. Pyydämme siksi, että myös käyttäjät tekisivät ilmoituksia spam-viesteistä aina kun mahdollista Ilmoita-painikkeella (aloitusviestissä se on lipun kuva, kommentista se löytyy kolmen pisteen takaa avautuvasta valikosta).
Terveisin,
Emma,
Suomi24-tiimi
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää362141Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten591955Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211900HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363771622Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031621Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241444Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821072Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53947- 73875
- 27869