Maisa pongattu Bangkokissa

Mahtaakohan matkansa jatkua maailman parhaaseen huvittelukeskukseen (joka ei ole Hua Hin)..?

Amalia katkeran kateellinen ollen ;)
15<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Kierrätysmuovi etsii loppusijoituspaikkaa?

Äänestä

Muoviruusuja omenapuussa, plastisia lauluja lasten suista...

Äänestä
  • Maisa on iloinen, sanavalmis ja kaunis tehopanopakkaus eli täydellinen vastakohta palstahäiriköllemme Sunssu- rouvalle.

    Äänestä

Ja paavi Vatikaanissa.

Äänestä

Resuperse 7 päivää lehti, pattaya boysin ssuosikki lukemisto.

Äänestä
  • Ikinä en ole Seiskaa lukenut. Kerran pelkäsin että olen siihen joutunut, kun nuohosin pikkutunneilla julkkisnaisen kanssa naamat vastakkain yökerhossa ja salamavalot välähti muutaman kerran. Vaimolleni tuli Seiska. Seuraavana torstaina olin kauhusta jäykkänä kun vaimo kävi hakemassa postit laatikosta. Selasi Seiskaa jo kävellessään sisälle hymyssä suin. Tiesin että ei hymyilisi jos siellä olisi ollut kuvia meikäläisestä ja tuosta julkkisnaisesta. Ei koskaan tullut kuvan kuvaa missään esiin. Vaimoni oli niin kuumaverinen että siinä olisi saanut pelätä henkensä puolesta.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ikinä en ole Seiskaa lukenut. Kerran pelkäsin että olen siihen joutunut, kun nuohosin pikkutunneilla julkkisnaisen kanssa naamat vastakkain yökerhossa ja salamavalot välähti muutaman kerran. Vaimolleni tuli Seiska. Seuraavana torstaina olin kauhusta jäykkänä kun vaimo kävi hakemassa postit laatikosta. Selasi Seiskaa jo kävellessään sisälle hymyssä suin. Tiesin että ei hymyilisi jos siellä olisi ollut kuvia meikäläisestä ja tuosta julkkisnaisesta. Ei koskaan tullut kuvan kuvaa missään esiin. Vaimoni oli niin kuumaverinen että siinä olisi saanut pelätä henkensä puolesta.

    Onko sunkin vaimosi typreä.

    Äänestä

Eikä mene kauan, kun Jari-Matti pääsee Pattayan Paratiisiin, poikamiehenä, ja kokee elämän ilot !

Sen jälkeen tallipaikka varma !

Äänestä
  • Erikoinen paikka "lemmenlomalle" tuo Bangkok. Lemmenlomille mennään Seiskan kuvaajien ulottumattomiin privaatti villaan meren rantaan eikä mihinkään kaupunkilomalle. Vastenmielistä tuo paparazz kulttuuri muutenkin ja Seiskan "vinkkipalkkiot" ja koko lehti. Aivan täyttä roskaa ja ruokkii köyhäin kateutta vaan. Eräs artisti hukuttautui seiskan juorujen vuoksi.
    Ei tunnu varmaan kivalta Jari-Matistakaan kun exä kuhertelee heti täysillä pari päivää eron julkistamisen jälkeen. Erot ei ole ikinä kivoja tai en ole ainakaan sellaista vielä nähnyt.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Erikoinen paikka "lemmenlomalle" tuo Bangkok. Lemmenlomille mennään Seiskan kuvaajien ulottumattomiin privaatti villaan meren rantaan eikä mihinkään kaupunkilomalle. Vastenmielistä tuo paparazz kulttuuri muutenkin ja Seiskan "vinkkipalkkiot" ja koko lehti. Aivan täyttä roskaa ja ruokkii köyhäin kateutta vaan. Eräs artisti hukuttautui seiskan juorujen vuoksi.
    Ei tunnu varmaan kivalta Jari-Matistakaan kun exä kuhertelee heti täysillä pari päivää eron julkistamisen jälkeen. Erot ei ole ikinä kivoja tai en ole ainakaan sellaista vielä nähnyt.

    Seiskan maksama loma, JML vaihtui haihattelijaan, Maisa sai vastineensa, jonka kämppäkin on nyt myynnissä.

    Matkalla katkeraksi Sika Amaliaksi.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Seiskan maksama loma, JML vaihtui haihattelijaan, Maisa sai vastineensa, jonka kämppäkin on nyt myynnissä.

    Matkalla katkeraksi Sika Amaliaksi.

    Lemmenloma Bangkokiin mainittu.
    Se on eräs parhaista lemmenkohtaista koko maailmassa.

    Suosittelen lämpimästi esim. Nana- hotellia. Siinä asuessa ei tarvitse lomarahojaan törsätä taxeilla ajeluun pi ua etsiessään:
    https://www.youtube.com/watch?v=tjg9lOBtO5s

    Äänestä

  • nazi kirjoitti:

    Lemmenloma Bangkokiin mainittu.
    Se on eräs parhaista lemmenkohtaista koko maailmassa.

    Suosittelen lämpimästi esim. Nana- hotellia. Siinä asuessa ei tarvitse lomarahojaan törsätä taxeilla ajeluun pi ua etsiessään:
    https://www.youtube.com/watch?v=tjg9lOBtO5s

    Kyllä ny nasua harmittaa.... :)

    Äänestä

Taitavat JML ja Bottas heittäytyä kimpassa Pattayan pojiksi

Äänestä

Maisan "IT miljonääri" kuuluu samaan sarjaan fitness-Sofian miehen kanssa. Leikkimiljonäärejä ja sitäkin vaan seiskan sivuilla. Papereilla eivät omista mitään. IT mies joutui avioeron vuoksi laittamaan talon myyntiin jotta saa esitettyä Maisalle vaurasta jonkin aikaa ennenkuin se on ohi. Maisa on sitten jo siinä maineessa oleva muovinen kiertopalkinto että kukaan itseään kunnioittava rahamies sitä ei enää huoli.
Pääsee tuksun kanssa samaan kerhoon sitten pelaamaan sossun ja viron kauneusleikkausten välillä pikku siiderissä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mahtaakohan matkansa jatkua maailman parhaaseen huvittelukeskukseen (joka ei ole Hua Hin)..?

Amalia katkeran kateellinen ollen ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu