Joo oon rakastunut yhteen poikaan hän on usen näyttänyt pitävän minusta mutta kun meidän kouluun tuli sella ne uus oppilas niin se alkoi seurustella sen uuden tytön kanssa enkä tiiä tykääkö se poika minusta.
Eli haluuko joku kertoo mitä pojat tekee kun ne on ihaastuneita jne.?????
Oon rakastunut ja tarviin apua
1
143
Vastaukset
- Anonyymi
No nää on sellasia asioita joita ei välttämättä huomaa ollenkaa pojista jos ne on ihastuneita. Ite ainakin aluks vilkuilin tosi paljon ihastusta mutta sitten vähän myöhemmin en tehnyt sitä yhtään vaikka olinkin ihastunut. Eli siis toisin sanoen sitä ei vättämättä huomaa ollenkaa pojista. Itel on sellanen tilanne et yks tyttö käyttäyty silleen et mul tuli mielee et olisko se ihastunut ja kävin epäsuorasti kysyy ja ei ollu. Sit yks tyttö aina välil tunneil nojailee pääl mun olkapäähän, piirtelee mun käsiin ja tökkii kynällä ja kaikkee vastaavaa eikä hänkään ilmeisesti ole ihastunut minuun. Että se on tosi vaikea sanoa mutta varmaa aika samat merkit on tytöillä kuin pojillakin jos ne on ihastuneita. - 16v.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle283567Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A142840Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.1212771Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt182594Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1162428Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.771772Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥501688Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta261676Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.431441- 1441344