Avasin huoneen oven ja yllätys oli täydellinen. Meidän huoneessa ei ollutkaan ketään. Missä vaimo nyt on? Ajatus että ovat Topin kanssa jossakin huoneessa jatkamassa panoa paremmassa asennossa, löi silmille.
Lähdin kiireesti viemään Heikin vaatteet, koputin varovasti ovelle, mutta ei kuulunut mitään. Avasin oven Heikki istui alastomana sängyn reunalla, vaimo makasi sängyllä selällään vain kylpypyyhe rintojensa peitteenä, ja nukkui.
Heikin ilme oli yllättynyt, ja riensi heti selittämään että en ole koskenut häneen, en vaan ollut uskoa silmiäni. Yritin herättää häntä mutta se nukkuu vaan.,.
Jalat levällään, karvoitus kostean kiiltäväna suihkun jälkeen. Lakanoilla jalkojen välissä märkä läikkä valunutta nestettä.....Topin spermaa. Hapyhuulet reilusti avoillaan.
Otin pyyhkeen pois. Silitin varovasti rintoja, hän huokasi syvään. Nukkui syvässä unessa ja tyytyväisenä ja humalaisena. Siinä me häntä katselimme - aika kiihoittava näky. Heikilläkin kalu oli selvästi kasvanut ja nostanut päätään.
Mitäs nyt tehdään, menenkö minä teidän huoneeseen nukkumaan? Ihmetteli Heikki, edelleenkin sängynlaidalla alastomana istuen. Ei vaan nukutaan kaikki tässä sinun sängyssä, sanoin. Sinähän sanoit että haluaisit edes maistaa! Siirettään vaimo keskelle. Minä nukun tässä etupuolella ja sinä takapuolella. Heikki näytti hölmistyneeltä. Oletko tosissasi? Mitä hän sanoo aamulla?
Siirsin vaimoa keskemmälle sängyssä ja käänsin kyljelleen. Pyyhin spermoja lakanalta ja hänen karvoitukseltaan. Hän nukkui niin syvässä unessa että tästäkään hän vain ykisi jotakin. Heikki seisoi nyt omalla puolella sänkyään, kalu puolikovana ja katsoi epäuskoisena minua ja sikiöasennossa nukkuvaa alastonta naista. Heikki veti bokserinsa jalkaan ja kävi selälleen sängylle makaamaan ja veti peitto päälle.
Ei me tarvita nyt housuja ja sinä saat ottaa hänet takaapäin syliin, siitä hän tykkää minunkin kanssa, sanoin. Vanhamies teki työtä käskettyä. Nyt saat maistaa ja maistellaan kumpikin. Hän kääntyi kyljelleen ja otti vaimon syliinsä. Ilme oli kuin pikkupojalla karkkikaupassa.
jatkuu....4
Vaimoni halusi illan isäntää ja...3
Anonyymi
6
9924
Vastaukset 6
- Anonyymi
onpa kiihottavaa. seisoo jo. hyvä tarina Onko varmasti tosi
- Anonyymi
Eunukin päiväunia taas kerran
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eunukin päiväunia taas kerran
Puhu vaan omasta puolestas vajaa älyinen tollo.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Puhu vaan omasta puolestas vajaa älyinen tollo.
Osui ja upposi eunukin pikku kasseihin kjäh kjäh 🤣 😂
- Anonyymi
Hyvin kirjoitettu, on kiihoittava. Kalu seisoo
- Anonyymi
Sulla urpolla ei seiso muu kuin järki 😂 🤣
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1911684
- 861433
- 1041068
Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..17985- 48939
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su44878Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.133701Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83676Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30661Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su45607