Löysin Yle Areenasta Kaija Koon vanhan bändin kappaleen.
Vähän tuttua glangia on laulussa, ulkonäöltä en ois tunnistanut.
https://areena.yle.fi/1-4136432?seek=3226
Kaija Koo, 18v
Anonyymi
4
237
Vastaukset 4
- Anonyymi
Hehee, enpä tunnistanut tuota tytsyä Kaija Kooksi.
- Anonyymi
Kun paino on viisinkertaistunut ja ikää tullut lisää miltei 40 vuotta, ei ole ihme, ettei tunnista samaksi naiseksi. Tosin ei Steel Cityn muitakaan jäseniä enää tunnista vastaantullessa.
- Anonyymi
Ainakaan mulla tuo linkki ei vie automaattisesti oikeeseen kohtaan vaikka pitäis.
Kohdasta 32:25Sama täällä. Mutta nyt tulee jo väärä videokin eikä auta enää tuo aikakaan josta sinulle kuitenkin kiitokset.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1571480Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1291170Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset216869- 65791
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus62710- 46675
- 52670
- 76576
- 52572
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt187568