Huuhkajat on pelanneet tänäänkin potkupalloa!
Nyt kaikki torille!
6
111
Vastaukset
- Anonyymi
Ja pelasivat vielä valitettavasti takki tyhjänä sekä passiivisesti ja ansaitsivat hävitä. Noh onneksi tuli kisapaikka, se on tärkeintä.
- Anonyymi
Ihme ettei eilisesä pelistä kuulu oikein mitään. Missä kaikki meuhkaajat ovat ?
Saiko lorohousut turpaansa. - Anonyymi
Heheh suomi pojat on surkeita,,,menis kotia jo ;;;)))))
- Anonyymi
Juhlissa mahtavat esiintyjät..Kaijakoo,Juhatapio,jvg...ilmeisesti ainoat jotka saattin ilmaiseksi!Juhlitaan vaikka ei olla voitettu vielä mitään.Kisoihin ei oltas päästy vieläkään,ellei määrää oltas lisätty 24.ään
- Anonyymi
Paska jengi joka ei mitään juhlintaa tarvitse.
- Anonyymi
ME SUOMEN KANSA, vanhuksista pikku piltteihin sekosimme kun Suomen Leijonat (vai onko ne Huhkaimia?) häpesivät Kreikalle.
MAANPETTUREITA!
Parasta olisi ettei Leijonat (tai Huhkaimet) lähde sinne Tokyon Olymppialaisiin nolaamaan itteään. Häviävät siellä kaikki matsit. On se niin noloa.
Pukki voi pelata Norvitsissa, saa paremmin keskittyä kun ei tartte lähteä Olymppialaisiin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856284
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303783törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283130Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691696- 331388
- 271320
Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11946Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46939Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11870- 42849