Itse olette tuolla alempana sanoneet, että jos kirjoitus on asiallinen, mutta vain väärällä foorumilla, sitä ei poisteta eikä liioin siirretä?
Taasko syytätte tekoälyä?
Mihin hävisi Suomen Postia koskeva kirjoitus
8
104
Vastaukset
- Anonyymi
Oli täällä joku toinenkin ketju, täysin asiallinen. Poistettu on. Tietenkin syytetään tekoälyä. Mutta tekojahan ei koskaan yksilöidysti perustella.
Moi! Viittaat ilmeisesti
Huomaa kohta "jos viestin aihe on riittävän lähellä palstan aihetta". Posti Oy:n toiminta ei liity mitenkään Suomi24:n uudistuksiin, käyttökatkoihin tai muihin Suomi24:n tiedotettaviin asioihin. Se ei myöskään ole palstaehdotus, yleinen kehitysidea tai avunpyyntö käyttäjältä. Poisto on siis perusteltu, eikä viestiäsi palauteta." target="_blank" class="premium-link">tähän viestiin.- Anonyymi
Kyllä tuo sisälsi selkeän ehdotuksen uuden palstaehdotuksen puolesta.
- Anonyymi
Eikö sulla ole muuta tekemistä, kuin pelleillä ylläpidon kanssa ihan turhista asioista??
- Anonyymi
Vastauksesi ei liity mitenkään Suomi24:n uudistuksiin, käyttökatkoihin tai muihin Suomi24:n tiedotettaviin asioihin. Se ei myöskään ole palstaehdotus, yleinen kehitysidea tai avunpyyntö käyttäjältä.
Mutta koska siinä ei arvostella ylläpitoa, sitä ei poisteta. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vastauksesi ei liity mitenkään Suomi24:n uudistuksiin, käyttökatkoihin tai muihin Suomi24:n tiedotettaviin asioihin. Se ei myöskään ole palstaehdotus, yleinen kehitysidea tai avunpyyntö käyttäjältä.
Mutta koska siinä ei arvostella ylläpitoa, sitä ei poisteta.No miksi pitäisi koko ajan arvostella?
Olem moittinut vaaleaa väriä tässä uudistuksessa ja olen moittinut kellonajan huonoa näkymistä. Olen moittinut myöskin liian lyhyttä kirjautumisaikaa. Nuo on kuitenkin ihan aitoja vinkumisia. Välillä täällä kyllä riepotellaan ylläpitoa ihan turhistakin asioista.
Kyllä varmaan parhaansa tekevät. Eihän eduskuntataloakaan päivässä rakennettu. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No miksi pitäisi koko ajan arvostella?
Olem moittinut vaaleaa väriä tässä uudistuksessa ja olen moittinut kellonajan huonoa näkymistä. Olen moittinut myöskin liian lyhyttä kirjautumisaikaa. Nuo on kuitenkin ihan aitoja vinkumisia. Välillä täällä kyllä riepotellaan ylläpitoa ihan turhistakin asioista.
Kyllä varmaan parhaansa tekevät. Eihän eduskuntataloakaan päivässä rakennettu.Miksiköhän monet satoja kertoja isommat systeemit ovat paljon valmiimpia?
Tätä systeemiä on jatkuvasti rakennettu eikä valmista ole vielä näkyvissä.
Mitä kehumisen aihetta sinä näet? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miksiköhän monet satoja kertoja isommat systeemit ovat paljon valmiimpia?
Tätä systeemiä on jatkuvasti rakennettu eikä valmista ole vielä näkyvissä.
Mitä kehumisen aihetta sinä näet?No onhan tämä kattava ja monipuolinen sivusto. Kurjaa tietysti nämä jatkuvat uudistukset, mutta ei niitä varmaan turhaan tehdä.
Eniten itseäni häiritsee tässä uudessa, kun ei ole enää sinistä taustaa valkoisilla kirjaimilla. Näkyisi paremmin teksti ja tuo vaaleanvihreä on liian vaaleaa valkoiselle tekstille ja muille kuville.
Nyt kun tuo posti katoaa, niin panostavat tähän sivustoon kaiken panoksen.
Ollaan kiitollisia, että on tällainen sivusto olemassa. Itse olen loikkinut täällä jo v. 2004.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986298KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3555795Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei602783Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521072218Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071908- 1251754
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191633Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1811300- 731197
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään331098