Pitääkö Peteliuksen pyytää anteeksi.

30 vuotta vanhoja sketsejään? Mikä on mielipide täällä?
894
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Miksi pitäisi, tuskin on ketään pahemmin loukannut!? Hyviä sketsejä ja juttuja, huumorinkukka kaunein kukka!

Äänestä

Ei minun mielestä, mutta jos omatunto vaati, niin ei se väärinkään kai ole. On sitä vitsiä väännetty aivan kaikista tuohon aikaan.

Äänestä

Ehdottomasti pitää pyytää.heti huomenna symppiksen edessä itiksessä aamu kymmeneltä
.siellä on eliitti parveilemassa.

Äänestä

Saahaako myö yhtä paljo rahhoo ku poromiehet, jos pyttäää.

Äänestä

huumori on huumoria mutta kyllä nuo romanien pilkkaus sketsit on ollut vain tyylitajuttomia mauttomia ja LOUKKAAVIA

Äänestä
  • Myös romanien on syytä pyytää anteeksi Suomalaisilta.Sadat vanhukset jotka ovat joutuneet mustalaisten ryöstämiksi.

    Äänestä

  • Millä tavalla loukkaavia?

    Äänestä

Nyt meni maku Peteliuksesta , näköjään vihervassarien ideologia tuhonnut
hänen viimeisetkin järjenrippeet !

Äänestä

Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

30 vuotta vanhoja sketsejään? Mikä on mielipide täällä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu