Torstaina 5. joulukuuta julkistetaan uusi Nokia-älypuhelin, Nokia Mobile vahvistaa Twitterissä. Sitä, mikä malli tuloillaan on, ei kuitenkaan vielä tiedetä.
https://mobiili.fi/2019/11/22/uusi-nokia-puhelin-tulossa-5-joulukuuta/?fbclid=IwAR0tfh75YeSmOam3dkyF8-0HR9zl61fWqjshIMNWZ0ZmNwQXb35G4RldUpM
Uusi Nokia-puhelin tulossa
4
134
Vastaukset
- Anonyymi
Nokian pakko nostaa pian hintoja varsinkin jos aikovat käyttää uusimpia ja kalleimpia prosessoreja, tekevät vieläkin tappiota. Onhan noissa varaa nostaa kun myyvät paljon halvemmalla mitä kilpailijat vastaavalla tekniikalla, mutta huonompilaatuisia.
- Anonyymi
Jep, Nokian osake nousussa tänään, kertovat pian mittavasta yhteistyösopimuksesta 5G-verkkoihin liittyen. Ja nyt jännitetään myös Italiaa, ei ehkä sittenkään putoa pois Italian 5G-verkkojen rakentamisesta!! Ostin nokiaa kun oli hieman yli 3 euroa, analyytikoiden mukaan osake tulee nousemaan hyvin ensi kesään mennessä!!
- Anonyymi
Ei taida kuitenkaan HMD:n ja Nokian kurssit ja sopimukset vaikuttaa paljon toisiinsa. Nokia myy nimeään nyt jo TV:lle Intiassa ja muillekin tuotteille. Varmistavatkohan itse että kaikki laitteen brändin tasoisia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei taida kuitenkaan HMD:n ja Nokian kurssit ja sopimukset vaikuttaa paljon toisiinsa. Nokia myy nimeään nyt jo TV:lle Intiassa ja muillekin tuotteille. Varmistavatkohan itse että kaikki laitteen brändin tasoisia.
eipä ne varmistaneet aikanaan omiakaan tuotteitaan, esim n97 ja muut romut
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.627876Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m675941Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,745459Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot535347Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1094657Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1112385Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e41271Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol61237Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa401087Olin ihan varma että sä olet se oikea
Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko471052