CD-poltto

Voisiko joku neuvoa vaihe vaiheelta cd:een polton.kun ei ole kuin yksi asema.Siis haluan kaveriltani lainaaman levyn polttaa,niin miten se tehdään.
4325
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

>...neuvoa vaihe vaiheelta...

Tuo vähän vaihtelee. Kun kerrot mikä käyttis ja mikä polttosofta niin varmaan joku voi tuollaisen listan tehdäkin.

Äänestä
  • Käyttis xp-home poltto ohjelma nero 5,9

    Äänestä

kun on poltto-ohjelman avannut niin niissä on valikko jossa lukee "copy cd" tai kopioi levy tai vastaavaa. Helpottaisi hieman jos saisi taustatietoa poltto-ohjelmasta, eli mikä ohjelma on käytössä? :)

Äänestä

copy cd

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hanski kirjoitti:

Voisiko joku neuvoa vaihe vaiheelta cd:een polton.kun ei ole kuin yksi asema.Siis haluan kaveriltani lainaaman levyn polttaa,niin miten se tehdään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu