Voittajan on helppo hymyillä

Siinä jää iso liuta ns. Premiumeja taakse.
Ja kun katsoo saman kanavan testejä autoluokittainkin niin kyllä siellä on laatua ykkösenä.
https://youtu.be/aWoodAu6l-I
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Entä väistäkoe, ruostuminen, melu, mukavuus, ajettavuus jne...

Äänestä
  • Australiassa tehdyt mallit ovat ruostumattomia. Erinomaisia ajaa, meluttomia ja huippumukavia. Parasta mitä paikallisella rahalla voi saada!

    Äänestä


  • Kannattaa katsoa nuita testejä niin selviää sekin.
    Eise voitto tule jos asiat ei kunnossa

    Äänestä

Siellähän toyo pärjäsi oikein mainiosti ihan monessa sarjassa.
Voittoja tulla tupsahteli.
No pian joku keksii jonku nillityksen aiheen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Siinä jää iso liuta ns. Premiumeja taakse.
Ja kun katsoo saman kanavan testejä autoluokittainkin niin kyllä siellä on laatua ykkösenä.
https://youtu.be/aWoodAu6l-I

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu