Itsellisyys.

Anonyymi

Juttu on nyt niin, että olen itsellinen mies ja haluaisin alkaa tekemään lapsia itsellisten naisten kanssa. En tiedä miksi, mutta näin se vaan on. Ehkä mies on tarkoitettu alunperin jakamaan siementään ja se on jokin alitajunnasta kumpuava tarve levittää geeniperimäänsä. En koe juurikaan mielenkiintoa harrastaa enää ns. tarkoituksetonta kahdenvälistä seksiä. Nyt 39vuotiaana koen, että seksillä pitäisi olla suurempikin tarkoitus, että viitsii vaivautua ketään ihmisiä tapaamaan näissä merkeissä.
Ja ei, en halua lapsia itselleni, mutta jos itselliset neidit haluaa lapsia itselleen ja itse hoitaa elatuksenkin, niin kyllä tämä järjestely minulle itselleni sopisi..

Jos laitatte sähköpostia tähän ketjuun, niin minä voin kirjoittaa teille.

13

167

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Aiempi kommenttini näköjään poistettiin ilmeisesti sääntöjenvastaisena kun laitoin sähköpostini sinulle...

      Mitä kautta voisin ottaa sinuun yhteyttä?

      • Anonyymi

        Kannattaa luoda tänne tunnukset. Kuulemma sitä kautta onnistuu meilit sekä yhteydenpito.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kannattaa luoda tänne tunnukset. Kuulemma sitä kautta onnistuu meilit sekä yhteydenpito.

        Joo onnistuu yhteydenpito tohon toiseen äijään


      • Anonyymi

        Ilta yheksältä tulee pyörähdettyä tällä palstalla, että kannattaa ajottaa se meilin tarjoaminen siihen ajankohtaan, tai sitten tosiaan luoda tunnukset suomi24:ään ja aktivoida siihen sähköposti, tai sitten laittaa yhteystieto sinne profiilin teksti kenttään.
        Minä en muuten ymmärrä, että mitä se ylöspidolta on pois, jos ihmiset haluavat tutustua ja vaihtaa sähköpostia. Melkoista outoilua tämä suomi24:n meininki nykyään.

        T.ap


    • Anonyymi

      Olet jo hippasen liian vanha, joten ei tosiaan enää sukusolut parasta aa-luokkaa, joten no no no.

    • Anonyymi

      Kukaan ei halua lasta elättääkseen sen itse vaan siihen tarvitaan miehen rahatkin tai ainakin veronmaksajien elarit.

      • Anonyymi

        Eikö. Kyllä tässä maassa vaan aikas paljonkin on ns. isättömiä lapsia, joista iso osa on kaiketi laitettu alulle klinikoiden kautta. Veronmaksajathan ne kelalta haetut elarit maksaa, mutta voit ajatella sen niin, että syntyvät lapset ovat potentiaalisia veronmaksajia tulevaisuudessa, joten valtio saa varmasti tuon summan takaisin ja te kansalaiset uusia eläkkeenne maksajia tulevaisuuteen.
        Suosittelen kuitenkin ihmisiä harkitsemaan tarkoin onko varaa elättää lasta yksinään.
        Persaukisten ihmisten ei varmaan kannata lähteä yksin yrittämään, mutta kyllä tässä maassa varmaan on niitäkin kehellä siihen on varaa ja pärjäävät yksinään lapsen kanssa myöskin taloudellisessa mielessä.. He voivat kirjoittaa minulle.
        Lähden fb-suhteeseen siihen saakka kunnes tärppää. Tämä on ainoastaan terveille itsellisille Suomalaisille taloudellisesti hyvin toimeentuleville naisille.

        T. Ap


      • Anonyymi

        Elarit ei ole verorahaa, vaan ex maksaa ne. Ota selvää asioista ennenkuin alat paasata


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Elarit ei ole verorahaa, vaan ex maksaa ne. Ota selvää asioista ennenkuin alat paasata

        Kuka maksaa ja kuka ei. Suurin osa eksistä ei maksa niitä niin ota selvää.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kuka maksaa ja kuka ei. Suurin osa eksistä ei maksa niitä niin ota selvää.

        Kela ei silti maksa niitä


    • Anonyymi

      Jokos joulun jälkeen aletaan painaa lapsia maailmaan?
      Aika hiljasta tällä palstalla on ollut. Pelot, ennakkoluulot etc. Mikä lie.
      Tiedän, että Suomessa on paljon lapsettomuudesta kärsiviä naisia.

      T. Ap

      • Anonyymi

        Mukeilijoita löytyy varmasti. Onko sulla jo tunnukset? Helpottaisi yhteydenottamista mikäli s-posti sensuroidaan.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mukeilijoita löytyy varmasti. Onko sulla jo tunnukset? Helpottaisi yhteydenottamista mikäli s-posti sensuroidaan.

        Varmaan lapsen haluava nainen on valmis sen verran näkemään vaivaa, että luo tunnuksen.
        Lapsien tekeminen "mukeilemalla" on jo sen sortin vitsi ja perinteiden häpäisemistä, että lähdenkö siihen? - Ei..En lähde siihen. Lapsien kuuluu saada alkunsa yhdynnässä luonnon tarkoittamalla tavalla.

        T.Ap


    Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maahanmuuttajien vaikutus Suomen valtiontalouteen positiivinen

      Maahanmuuttajat maksavat enemmän tuloveroja kuin saavat tulonsiirtoja. Eroavat persuista tässä suhteessa. Persuista o
      Maailman menoa
      260
      4172
    2. Ukrainan tiedustelun huippupotti - Iski ensin yhteen satamaan, sitten toiseen

      Ukrainan tiedustelupalvelu SBU kertoo johtaneensa operaatiota, jossa on isketty drooneilla Venäjän tärkeimpiin satamiin
      Maailman menoa
      114
      2241
    3. Ketkä 8 Ähtärin luottamushenkilöä saivat syytteen virka_aseman väärinkäyttämisestä?

      Nyt näiden valtuutettujen nimet esiin, kiitos! Nämä henkilöt pitää yksinkertaisesti laittaa syrjään Ähtärin kaupunginva
      Ähtäri
      52
      2207
    4. Uusin tutkimus: Suomi on maailman toiseksi vähin rasistinen maa

      taakse jää mm. Ruotsi(7) ja Norja(8). Martin Paasi(kok.): Kumoaa vasemmiston väitteet. Kansainvälinen vertailu osoitta
      Maailman menoa
      81
      2167
    5. Ulkomaalaistaustaiset tulevat kalliiksi yhteiskunnalle.

      Selvitys: Ulkomaalaistaustaiset saivat selvästi enemmän työttömyysetuuksia ja toimeentulotukea kuin suomalaistaustaiset.
      Maailman menoa
      125
      2118
    6. Ähtärin päättäjät

      Nyt tulee kutsu leivättömän pöydän äärelle. Syytteet nostetaan. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/cef83309-0a1b-4fcd-9b
      Ähtäri
      75
      1812
    7. Olen Päivi Räsäsen puolella

      En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit
      Maailman menoa
      173
      1799
    8. Arkkipiispa Tapio Luoma sanoo olevansa syvästi huolissaan lisääntyvästä rasismista ja islamofobiasta

      Tarvitsemme ymmärrystä ja uskontojen lukutaitoa erilaisia perinteitä kohtaan. Rauhallinen rinnakkaiselo ja toinen toisem
      Maailman menoa
      394
      1276
    9. Oletko tosiaan niin

      matalalla älykkyydellä varustettu että et tajua miten sua vedätetään? Kun susta ei tykätä.
      Viha
      142
      1174
    10. Nuhteettomia edustajia

      Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no
      Politiikka
      36
      1130
    Aihe