Itsellisyys.

Anonyymi

Juttu on nyt niin, että olen itsellinen mies ja haluaisin alkaa tekemään lapsia itsellisten naisten kanssa. En tiedä miksi, mutta näin se vaan on. Ehkä mies on tarkoitettu alunperin jakamaan siementään ja se on jokin alitajunnasta kumpuava tarve levittää geeniperimäänsä. En koe juurikaan mielenkiintoa harrastaa enää ns. tarkoituksetonta kahdenvälistä seksiä. Nyt 39vuotiaana koen, että seksillä pitäisi olla suurempikin tarkoitus, että viitsii vaivautua ketään ihmisiä tapaamaan näissä merkeissä.
Ja ei, en halua lapsia itselleni, mutta jos itselliset neidit haluaa lapsia itselleen ja itse hoitaa elatuksenkin, niin kyllä tämä järjestely minulle itselleni sopisi..

Jos laitatte sähköpostia tähän ketjuun, niin minä voin kirjoittaa teille.

13

163

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Aiempi kommenttini näköjään poistettiin ilmeisesti sääntöjenvastaisena kun laitoin sähköpostini sinulle...

      Mitä kautta voisin ottaa sinuun yhteyttä?

      • Anonyymi

        Kannattaa luoda tänne tunnukset. Kuulemma sitä kautta onnistuu meilit sekä yhteydenpito.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kannattaa luoda tänne tunnukset. Kuulemma sitä kautta onnistuu meilit sekä yhteydenpito.

        Joo onnistuu yhteydenpito tohon toiseen äijään


      • Anonyymi

        Ilta yheksältä tulee pyörähdettyä tällä palstalla, että kannattaa ajottaa se meilin tarjoaminen siihen ajankohtaan, tai sitten tosiaan luoda tunnukset suomi24:ään ja aktivoida siihen sähköposti, tai sitten laittaa yhteystieto sinne profiilin teksti kenttään.
        Minä en muuten ymmärrä, että mitä se ylöspidolta on pois, jos ihmiset haluavat tutustua ja vaihtaa sähköpostia. Melkoista outoilua tämä suomi24:n meininki nykyään.

        T.ap


    • Anonyymi

      Olet jo hippasen liian vanha, joten ei tosiaan enää sukusolut parasta aa-luokkaa, joten no no no.

    • Anonyymi

      Kukaan ei halua lasta elättääkseen sen itse vaan siihen tarvitaan miehen rahatkin tai ainakin veronmaksajien elarit.

      • Anonyymi

        Eikö. Kyllä tässä maassa vaan aikas paljonkin on ns. isättömiä lapsia, joista iso osa on kaiketi laitettu alulle klinikoiden kautta. Veronmaksajathan ne kelalta haetut elarit maksaa, mutta voit ajatella sen niin, että syntyvät lapset ovat potentiaalisia veronmaksajia tulevaisuudessa, joten valtio saa varmasti tuon summan takaisin ja te kansalaiset uusia eläkkeenne maksajia tulevaisuuteen.
        Suosittelen kuitenkin ihmisiä harkitsemaan tarkoin onko varaa elättää lasta yksinään.
        Persaukisten ihmisten ei varmaan kannata lähteä yksin yrittämään, mutta kyllä tässä maassa varmaan on niitäkin kehellä siihen on varaa ja pärjäävät yksinään lapsen kanssa myöskin taloudellisessa mielessä.. He voivat kirjoittaa minulle.
        Lähden fb-suhteeseen siihen saakka kunnes tärppää. Tämä on ainoastaan terveille itsellisille Suomalaisille taloudellisesti hyvin toimeentuleville naisille.

        T. Ap


      • Anonyymi

        Elarit ei ole verorahaa, vaan ex maksaa ne. Ota selvää asioista ennenkuin alat paasata


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Elarit ei ole verorahaa, vaan ex maksaa ne. Ota selvää asioista ennenkuin alat paasata

        Kuka maksaa ja kuka ei. Suurin osa eksistä ei maksa niitä niin ota selvää.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kuka maksaa ja kuka ei. Suurin osa eksistä ei maksa niitä niin ota selvää.

        Kela ei silti maksa niitä


    • Anonyymi

      Jokos joulun jälkeen aletaan painaa lapsia maailmaan?
      Aika hiljasta tällä palstalla on ollut. Pelot, ennakkoluulot etc. Mikä lie.
      Tiedän, että Suomessa on paljon lapsettomuudesta kärsiviä naisia.

      T. Ap

      • Anonyymi

        Mukeilijoita löytyy varmasti. Onko sulla jo tunnukset? Helpottaisi yhteydenottamista mikäli s-posti sensuroidaan.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mukeilijoita löytyy varmasti. Onko sulla jo tunnukset? Helpottaisi yhteydenottamista mikäli s-posti sensuroidaan.

        Varmaan lapsen haluava nainen on valmis sen verran näkemään vaivaa, että luo tunnuksen.
        Lapsien tekeminen "mukeilemalla" on jo sen sortin vitsi ja perinteiden häpäisemistä, että lähdenkö siihen? - Ei..En lähde siihen. Lapsien kuuluu saada alkunsa yhdynnässä luonnon tarkoittamalla tavalla.

        T.Ap


    Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vuonna 2026 jää entistä vähemmän rahaa käteen palkansaajille

      Työttömyysvakuutusmaksu nousee 0,3 prosenttia. Työeläkemaksu nousee 7,15 prosentista 7,3 prosenttiin. Työmarkkinajärjest
      Maailman menoa
      19
      5135
    2. Yritystuet pois ja työeläkevaroilla maksettava valtion velka pois

      Nyt on teille kerrottu keino kuinka Suomen velkaongelmasta päästää eroon kertalaakista. Älkää saatanat enää minulle tul
      Maailman menoa
      85
      4561
    3. Suomen kansa puhunut: Purra huonoimpia ministereitä

      Kouluarvosanalla 6–, eli samaa tasoa mitä Purran oikeakin koulutodistus. Epäpätevyys on tullut huomattua Suomen talouden
      Maailman menoa
      272
      3682
    4. Ylen juttu sisäministeristä oli selvän tarkoitushakuinen

      haluttiin vielä vuoden loppuun saada joku "kohu". (Olisiko Yle tehnyt jutun jos sisäministerinä olisi esim. RKP:n, jota
      Maailman menoa
      109
      3135
    5. Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota

      Muualla maailmassa yrittäjät elävät asiakkaiden rahoilla, Suomessa palkansaajien maksamilla veroilla. Palkansaajahan ma
      Maailman menoa
      45
      2688
    6. 25
      2028
    7. Ulkoministeriön konsulipäällikkö arvostelee rajusti Haavistoa: "Täällä on pelon ilmapiiri"

      "– Täällä on ministerin toimien takia aivan selvästi pelon ilmapiiri. Jos sellaisen annetaan pesiytyä virkamieskulttuuri
      Maailman menoa
      10
      1857
    8. Joulun ruokajonoissa entistä enemmän avuntarvitsijoita - Mitä ajatuksia tämä herättää?

      Räppärit Mikael Gabriel, VilleGalle ja Jare Brand jakoivat ruokaa ja pehmeitäkin paketteja vähävaraisille jouluaattoa ed
      Maailman menoa
      106
      1824
    9. Mikä on pahinta

      Mitä kaivattusi voisi tehdä sinulle?
      Ikävä
      234
      1748
    10. Pyydän anteeksi etten osannut ratkaista

      Mitään muuta kuin lähtemällä. Et oikein tullut vastaan etkä kuunnellut. Tuntui että minun piti koittaa sopia ja sovitell
      Ikävä
      71
      1691
    Aihe