Hesari on henkisessä konkurssissa vajottuaan sakeaan telaketjufeminismiin ja totuuden jälkeiseen tilaan. Hesarissa miehet synnyttävät ja lisääntyvät keskenään.
Eivät hesarin perustannet miehet voineet kuvitella, että he olisivat sanomalehden ohella synnyttäneet keskenään myös lapsia.
Totuuden jälkeinen tila
Anonyymi
2
102
Vastaukset
- Anonyymi
Hesari on nykyään syvältä. Femakko ämmien aatteen levitys alusta. Vit… kun ei Suomessa enää kunnon päivä lehteä ilmesty.
- Anonyymi
Hesari mielistelee naisia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 712963
- 462564
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322225- 792138
- 951956
- 321702
- 121536
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171487Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?271302Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil191195