Rva 48.v maaseudulla Osa 5

Anonyymi

Olin koko aamupäivän soimannut itseäni edellisen päivän pettämisestäni.
Alistumalla vieraan miehen käytettäväksi, olin tehnyt itsestäni miestään pettävän lutkan.
En voinut ymmärtää enää itseäni miksi käyttäydyin niin.
Kalevin paksu penis kokonaan suussani sykkien sinne spermojaan ja hänen karvaiset valtavat pallinsa painautuneina vasten leukaani, piirtyivät taukoamatta häiritsevästi takaisin mielikuviini.
En olisi ikinä uskonut tekeväni mitään tuollaista typerää, eikä kukaan muukaan minun olisi uskonut suostuvani mihinkään tuollaiseen!
Ukkoa ei voi edes hyvällä tahdollakaan kutsua komeaksi, päinvastoin ja tuollaiselle sikamaisesti käyttäytyvälle miehelle antautuminen, oli jotain sellaista joka olisi pitänyt minun jättää tekemättä.

Katumuksestani huolimatta, nyt kyliltä kauppareisulta kotiin ajaessani, olin silti itseäni häveten kastunut alakerrastani.
Pimsani suorastaan sykki haluaan.
Orgasmi jonka eilen sain, oli minulle täysin ennen kokemattoman hurja!
Se tunne oli niin ihana, että halusin kokea sen edes kerran joskus uudelleen.
Mietin siinä, saiko tuo sikamainen alistava vanha isäntä aikaan minussa jotain sellaista kiimaa, josta en ollut edes tietoinen.
"Luoja, kuinka hävettää!", sanoin ääneen huokaisten.

Mietin, joudunko nyt piileksimään naapurin isännältä jatkuvasti, jos milloinkin olen yksin kotona.
Tuollainen rietastelija tuskin jättää tätä yhteen kertaan, koska tietää nyt minun olevan halukas. Jestas, enemmänkin kuin halukas!
Pitäisikö minun lähettää tuolle ukolle tekstiviestiä, että vaikka nyt hairahduin, en silti toiste enää tällaiseen suostu?
Hyvä idea, ajattelin.
Selitän siinä, että enää en toiste tule hänelle antautumaan ja pyydän häntä olemaan vaiti tapahtuneesta, eikä kertoisi tästä varsinkaan ikinä miehelleni.

Pysähdyin kotipihallemme ja nostaessani kauppaostoksia auton takakontista, huomasin hiekkapihallamme olevat tuoreet traktorin renkaanjäljet.
Useista pihalle heitetystä tupakantumpeista päättelin, että siinä on naapurin isäntä odotellut ilmeisesti minua pitkän aikaa!!
Ei luoja, ajattelin. Alkaako tuo ukko nyt vaanimaan minua jatkossa jatkuvasti!?

Purettuani ostokset kaappiin, huomasin pöydällä viestilapun.
Poikani kertoi siinä lähteneensä mopollaan kaverinsa luo.
Ajattelin, pitäisikö nyt yksin kotona ollessani ajaa auto piiloon autotalliin ja vetää verhot kiinni, ettei ukko näkisi että olen nyt kotona.
Tämän myös tehtyäni, päätin lähettää ukolle tuon viestin jonka automatkalla suunnittelin.

Avasin puhelimen ja huomasin, että minulle oli tullut 2 viestiä.
Ensimmäisessä luki, "kaikki hyvin, lämmintä piisaa, rakastan sinua. Arto".
Katumus valtasi taas mieleni tuon mieheni viestin lukiessani.
Kirosin itseäni, kuinka hölmö olin ollutkaan!

Toinen viesti oli tullut numerosta, josta en tiennyt keltä se oli.
Avasin viestin ja ihokarvani nousivat järkytyksestä pystyyn ja ihoni meni aivan kananlihalle!

5

3084

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Taisi saada viestiä naapurista?

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Olis mielenkiintoista tosiaan tietää, että tulikohan viesti naapurista ja muutoinkin saada tähän jatkoa... ;)
      Oikeinkin kivan kiimainen narttuhan siitä pikkurouvasta alkoikin kehkeytyä mutta ehkäpä koulutus olikin vasta alussa...

      • Anonyymi

        Sulla Spedellä se vaan on aina liru vaipassa. Vaihda se, haiset.


    • Anonyymi

      He­­i! Ku­­tsum­­­me sinu­­­t käym­­ään u­­­ude­­­ssa chatis­­sa! Mei­­tä on yl­i mil­­­jo­ona! 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/U3g3B6

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mieleni harhailee sinussa

      Uskon että tykkäät minusta. On vain yksi elämä. Silti jään paikoilleni ja odotan että jokin muuttuu. Menin palasiksi, ei
      Tunteet
      14
      3240
    2. Jännitän sinua J mies

      Ei tästä tulee mitään. Tuskin kaikki olis mennyt näin moneen solmuun, jos olis tarkoitettu meidät yhteen.
      Ikävä
      126
      1374
    3. Toivotko, että

      hän tulisi juttelemaan sinulle, vai lähestytkö mieluummin itse?
      Ikävä
      93
      1258
    4. Orpo suunnittelee palestiinalaislasten Suomeen siirtoa

      "Sairaalahoitoa tarvitsevien lasten ottaminen Suomeen on lisäksi selvityksessä, Orpo sanoo. – Jos meillä on mahdolli
      Maailman menoa
      259
      1110
    5. Kuinka kauan kesti että ihastuit

      Kaivattuusi? Jos lasketaan siitä hetkestä alkaen kun näit hänet ensi kerran. Oliko jokin tilanne tai tapahtuma, joka voi
      Ikävä
      56
      1092
    6. Olen käyttäytynyt sinua kohtaan väärin toistuvasti

      Puolustuksekseni täytyy sanoa, että ei ole ollut tahallista vaan seurausta harhaisista luuloista ja ajatuksista. Esimerk
      Ikävä
      66
      1024
    7. Tunneälyä testaamaan!

      Testi pitää sisällään viisi osa-aluetta. Itse sain täydet tuosta ensimmäisestä eli 25/25. Kokonaispistemäärä oli 100/125
      Lesbot
      3
      911
    8. Taposta murhaksi

      Mitä tästä tapauksesta tiedetään?
      Kajaani
      41
      902
    9. Vaikutat tosi mielenkiintoiselta ja

      paksulta. 😂 m - n
      Ikävä
      84
      841
    10. Saanko mies tulla sun kainaloon nukkumaan?

      En saa unta kun mietin sua❤️ Saako tulla sun viereen ja käpertyä sun kainaloon?
      Ikävä
      48
      788
    Aihe