Kun poika nolostuneena, uimahousut spermoissaan kapusi alas, näin kaksi muuta poikaa runkkaavan jäykkiä kikkeleitään hurjana.
Lapsen kasvoisen pojan kikkelistä roiskui samantien voimalla, sinne tänne runsas määrä lähes kirkasta siemennestettä!
Katselin näkyä vielä reidet levälläni, kun toisenkin, laihan pojan, jo aikuisen miehen kokoinen penis, myös alkoi pojan munaansa yhä vatkasessa syöksemään spermalastiaan valtoimenaan roiskuen.
"Voi pojat teitä! Olisitte malttanut olla runkkaamatta, niin olisitte saaneet rouvan suuta", Kalevi kertoi aikeistaan.
Huokasin helpotuksesta, että edes säästyin siltä nöyryytykseltä ja palvelukselta teinipojille.
"Kiitäppäs narttu nyt poikia orgasmista, että päästään jatkamaan matkaa." Kalevi käski minua.
En kehdannut kiittää. Tunsin sen olevan liian alentavaa.
Tunsin lujan otteen hiuksistani ja samalla ukko alkoi hiuksistani repien ravistelemaan päätäni eestaas raa'asti, niin että tunsin kipeää.
Kalevi kiskoi hiuksiani, että päänahkani tuntui irtoavan.
"No kiitätkö vai et?, Kalevi kysyi vihaisesti, pitäen tukistamisestani taukoa.
"Kiitos..pojat orgasmista", sain sanottua, kokien olevani alhaisista alhaisin pilkattu, nöyryytetty narttu!
Kalevi pamautti traktorin oven kiinni, jättäen hölmistyneet pojat seisomaan tienvarteen.
"Nämä pojat muistavat tämän rouvan, ja nartun orgasmin takuulla koko ikänsä", Kalevi sanoi kuin minua kehuakseen.
Kalevi käynnisti traktorin.
"Nyt äkkiä kauppaan ja kaljalle baariin. Nyt on jano", Ukko valitteli.
"Ei kai me..en kehtaa tällaisena sinne", anelin, ajatellessani itseäni asussani, minihameissa pikkuhousuitta, stayupit reisistä orgasmi limoissani, posket kuumanpunaa häpeästä hehkuen kylillä, ihmisten minut nähdessään.
"Ole nyt jo hiljaa!" Kalevi sähisi.
"Huora puhuu tästä lähtien vain jos siltä jotain kysytään. Onko selvä?"
Traktorin kulkiessa kohti kyläasutusta en voinut kuin vaieten alistuneena katsella eteenpäin, kuinka lähenimme kylää armotta hetki hetkeltä.
Rva 48.v maaseudulla Osa 12
7
7599
Vastaukset
- Anonyymi
Tollaiselle rouvalle olisi täälläkin käyttöä
Maaseudun tulevaisuus. Kaupunki ja maaseutu kulttuurien yhteen törmays.
No ei siinä mitään uutta. Olisi ollit kiva tietää oliko juttu sovittu Kalevin ja naisen miehen kesken.
Mutta hitto soikoon. Mites se kolmas poika?
No toivottavasti tulee vielä lisää?
-
Nämä useampi osaiset novellit on hienoja.- Anonyymi
Harmi, että vanha tarina on päättynyt tähän.
- Anonyymi
Spede se taas sekoilee buaahaa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Spede se taas sekoilee buaahaa
Sellaistahan se sulla on. Joka sivulla on käytävä spedeilemässä vaippa märkänä.
- Anonyymi
Hei! Oma stream. Sisäänkäynti kaikille, jotka haluavat pitää hauskaa 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/B5b8Y3
- Anonyymi
Onhan tässä tosiaankin ollut kivan kiimainen maaseudun emäntä, oikeinkin kunnon kuuliaisena narttuna ;)
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m2665331- 634484
Suvi Lindenillä 5 366 päivän putki
Täytyy kyllä myöntää vaikka olen itsekin innokas, niin en ole tuollaiseen yli kymmenen vuoden putkeen kyennyt. Välillä o1204301- 513710
Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä363677Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest463664Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv432859- 262767
Nyt on sanottava että sattuu kipeästi
Jos, sinä aikana kun olen kaivannut ja odottanut sinua ja olet tiennyt sen, niin jos valitsit toisen miehen. Katsot minu202626SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo702454