allied assault

mun iskä lainasi mulle medal of honorin ja se toimii sen luona mut se tarvii crackin ja se sano et siinä cd:llä on se crackki mut miten sen saa päälle???? kiitti jo etu käteen
3253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Käy ostamassa alkuperäinen peli, toimii varmemmin.

Äänestä

Luultavasti cracki on samanniminen exe-tiedosto kuin pelinkin käynnistävä exe. Kopioi cd:ltä se tiedosto ja liitä se kovalevylle asennetun pelin samannimisen päälle. Kysyttäessä vastaa "korvaa" ja peli alkaa varmaan toimimaan ilman, että vaatii cd:tä.

Äänestä
  • sain sen jo toimimaan joten ei mitään

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


peluri kirjoitti:

mun iskä lainasi mulle medal of honorin ja se toimii sen luona mut se tarvii crackin ja se sano et siinä cd:llä on se crackki mut miten sen saa päälle???? kiitti jo etu käteen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu