Millainen talvella on meininki?
Vabali spa talvella?
1
2832
Vastaukset
- Anonyymi
Kävimme joulukuun lopulla paikalla, ensimmäistä kertaa. Meininki oli rauhallinen ja nautiskeleva. Ihmisiä oli paljon, en tosin tiedä mikä on paljon. Alun hämmennyksen jälkeen, yhteiset pukuhuoneet, saunassa, altaissa suihkuissa unisex-meininki ja ilman tekstiilejä. Ulkona on kylmä, mutta saunassa on lämmin. Eli meininki on melkein kuin mökkisaunassa kotomaassa.
Ei ehtinyt tottua alastomuuteen täysin. Esim lähtiessä, pukuhuoneeseen oli tulossa pariskunta ja pidin tiukasti kylpytakin sen ajan päällä, että he lähtivät, järjestelin sillävälin vaatteeni ja tavarani valmiiksi.
Aloitin vaatteitteni vaihdon ja turvallisesti sain alushousuni jalkaan. Sitten siinä tuli nuori pariskunta, jotka oli lähdössä pois. Nainen otti kylpytakin pois ja valeli voiteet iholle, vaatteitta, luonnollisesti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1621374
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä39956Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38695- 14620
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä28602Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46597- 28588
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver19580Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30557Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17543