Kaikenlaiset sisällöntuotannolliset työt kiinnostavat. Some on itsellä käytössä päivittäin ja liikun eri sosiaalisen median kanavissa kuin kala vedessä. Instagram, Snapchat ja Facebook kovimmassa käytössä mutta myös mm. Twitter ja Linkedin ovat tuttuja edellisistä projekteista. Etsin pääasiassa pitkäaikaista jatkuvaa työsuhdetta mutta myös lyhytkestoisempia saa tietenkin ehdottaa. Myös monipuolisemmat työtehtävät kiinnostavat mutta pääasiassa hommat mitä voi tehdä somessa tai muuten nettiä hyödyntäen. Olen kuitenkin avoin kaikille tarjouksille. Ota yhteyttä sähköpostitse niin keskustellaan lisää! [email protected]
Vastaukset 3
- Anonyymi
Onko kukaa muu vailla lisätuloa ja voisi tehdä kirjoittamistyötä helpoista aiheista? Pääasia että olet hyvä ja rento kirjoittaja. Etätyötä tarjolla, voidaan sopia tunnit ja palkka sopimuksen mukaan, laita viestiä minulle tai jätä s-posti.
- Anonyymi
Onpa epämääräistä. Laita viestiä minulle... Kenelle? Mihin osoitteeseen vai tännekö julkisesti? Laita itse yhteystietosi ja kerro, minkälaisesta kirjoitustyöstä on kyse.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onpa epämääräistä. Laita viestiä minulle... Kenelle? Mihin osoitteeseen vai tännekö julkisesti? Laita itse yhteystietosi ja kerro, minkälaisesta kirjoitustyöstä on kyse.
Varmaan taas joku chat operaattori juttu?. Kannattaa laittaa omaan ilmoon edes jonkinlainen varma palkka/palkkio "vaatimus", niin ei tule jonninjoutavia ehdotuksia
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän511001Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll16881Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl501799- 46737
- 42664
- 37619
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30596Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE166553Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37540Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan57518