Ollaan lähdössä viikoksi kyseiseen hotelliin ja nyt kiinnostaisi esittää etukäteen pyyntö hotellille huoneen sijainnista. Hotellin molemmin puolin näyttää menevän isot tiet. Osaisiko joku hotellissa majoittunut auttaa ja kertoa, mihin osaan hotellia tien/teiden melu kuuluu? Luin joitakin kommentteja, joissa tämä tien meluongelma nostettiin esille, mutta huoneen sijainti ei tarkkaan ottaen selvinnyt. Meillä on varattuna suoraan hotellista yhden makuuhuoneen huoneisto. Toive olisi myös saada huone auringonlaskun puolelta, mutta olen valmis tinkimään siitä, mikäli juuri se puoli hotellista on liikennemeluisa.
Palm Oasis Maspalomas: kysymys huoneista
Anonyymi
3
114
Vastaukset
- Anonyymi
Ota uhteys hotelliin ja esitä asia ja toiveet sinne?
- Anonyymi
Näin teen, olisin vain halunnut tietää valmiiksi, mihin suuntaan huonetta kannattaa pyytää.
- Anonyymi
Aika syrjässä on. Hyvä hotelli. Mut kun aamup. Ja puolih. Lisähintaan niin tulee hintaa. Keskustaan jonkinmoinen 3km matka. Pannussa kandee käydä samoin karhussa. Molempiin netissä varaukset, niin jonojen ohi suhahtaa. Ranta kaukana.
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä851742Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2721615Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2901399Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1711321- 57915
- 48891
- 66884
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em66883Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40871Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤48838