Joyactor kokemuksia

Onko jollain kokemuksia Joyactorin kuulokkeista? Onko hyvä äänenlaatu jne.?
7141992
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 71

Vanhimmat

Muutama päivä testattu ja jonkinasteinen pettymys. Tosi diskanttivoittoinen kun itse kaipaisin enemmän bassoa. Myös äänikirjojen kuuntelu on aika huono kokemus. Verrattuna applen airpodeihin jää kyllä kakkoseksi. Myös mikrofoni aika kehno, ei kuulu kunnolla puheluissa. Sanoisin 3/5 suoritus ja hinta-laatu-suhde 2/5

Äänestä
  • Tinymate x parhaat bassot mitä on ollu tähän asti

    Äänestä

Minulla ei ole minkäänlaisia kokemuksia ko. kuulokkeista.

Äänestä
  • Ei minullakaaan, mutta kommentoin silti.

    Äänestä

Itselläni on tiny matet ja olen ollut tosi tyytyväinen. Mielestäni äänenlaatu on hyvä ja toumivat tosi hyvin handsfreenä ja musiikin sekä äänikirjojen kuuntelussa.

Äänestä

Hyvät kaiuttimet ja ääni on hyvä, mutta mikrofoni on heikko. Toiset eivät kuule sinua hyvin puhelun aikana.

Äänestä

Bassot omasta mielestä tosi hyvät, oon tosi tyytyväinen. Kuullu kavereilta että mut kuulee vähän huonosti puheluissa, ääni jotenki hiljasempi ku puhun kuulokkeiden kautta. Oon tosi tyytyväinen ollu :)

Äänestä

Kummat ostaisin mieluummin joyactor tinysport2 vaiko joyactor tinymate2

Äänestä
  • tinymate 2.

    Äänestä

En tiedä mitä mieltä muut ovat mutta. Joyactorilta Talkmate kuulokeet täyttä roskaa. Yhdistäminen on huono, äänen laatu puheluissa outo, akku ei sitä mitä paketissa sanotaan, ei pysy korvissa (tiedän riipuu millainen korva on jne mutta minusta tuntuu että vika ei ole minun korvissa), itsestään pysäyttää musiikkia jota kuuntelen, ei mitään ohjeita tullut paketissa miten käytetään ja en tiedä onko sattuu maa niin heti kun sain kuulokeet niin heti lähti kaikki tiedot pois kyseisistä kuulokkeista eikä myydä enää. Ja hintakin oli kallis verrattuna mitä kuulokeet tarjoavat. Ja siis kuulokeet sain jouluna ja päätin etsiä tietoa niistä ja kummallista että kaikki tiedot ovat hävinneet kyseisestä kuulokkeista.

Äänestä

Itsekin voisin täällä avautua.

Itse ostin muutama kuukausi sitten "tarjouksessa" Tinymate 2 :n ja Tinyfriendin, yhden Tinymaten hinnalla.

No nuo tinyfriend-kuulokkeet on täysin käyttökelvotonta paskaa, kuulokerasia nitisee käsissä ja kuulokkeet rätisevät tai kuuluu staattinen ääni koko ajan. Ovh varmaan 10€??

Tinymate 2 on vähän laadukkaampi kuulokepari, MUTTA.... Yhdistäminen on välillä hyvin vaikeaa. Joko toinen kuuloke ei käynnisty lainkaan, tai sitten ei yhdistä toiseen kuulokkeeseen, tai sitten ei yhdistä puhelimeen. Joutuu käyttämään takaisin kuulokerasiassa, jotta kuulokkeet käynnistyvät uudelleen ja yrittävät paritusta uudelleen. Joutuu unohtamaan laiteparin puhelimen asetuksista ja yhdistämään uudelleen. Todella vittumaista arkikäytössä.

Lisäksi, ei ole yksi eikä kaksi kertaa kun olen akku vähissä olleet kuulokkeet laittanut rasiaan latautumaan, vain huomatakseni muutaman tunnin päästä että toinen tai kumpikaan ei ole latautunut ollenkaan. Ja tämäkin on täysin tähtien asennosta kiinni, ovatko ne latautuneet, kun sille ei mitään selvää syytä vaikuta olevan.

Lopetan avautumiseni vielä kertomalla, että "hyvin korvissa pysyvinä" ja "huippuäänenlaatuisina" mainostetut kuulokkeet pysyvät itse asiassa aika huonosti korvassa (itseni ja emäntäni testaamana) ja äänenlaatu ei ole kyllä 120€:n kuulokkeeksi mikään ihmeellinen.

1.5/5 yrityksestä.

Äänestä
  • Itse sain kuulokkeet eilen. Kokemukset nyt jo juurikin samat kuin sinulla.

    Äänestä

  • Itselläni oli TinyMate 1, annoin tyttärelle ja ostin TinyMate 2 ja pysyy hyvin korvissa, yli vuoden käyttänyt joka päivä lenkillä. Toisesta putosi päällysnappi sain uuden, mutta oli mattapintainen, vanha kirkaspintainen, vähän otti päähän ja sitten en saanut pariutumaan ilmeisesti ei sopineet yhteen. Sain sitten kokonaan uudet. Toimitusaika ei pitänyt, kiirettä syyttivät, tuli lopulta. Puhelut ulkona ei onnistunut entisillä, uusia en ole puheluissa testannut. Ystävällä samanlaiset ja puhelut ulkona onnistuu, vastapuolena kuulen hyvin, pitää vain yhtä kuulokenappia puhelun aikana. Taitaa olla osa "maanantai" kappaleita. Äänet on hyvät ja tykkään käyttää kun ei juurikaan tunnu korvissa.

    1Äänestä

  • Komentti on lähes vuoden takainen, mutta kommentoin. Itselläni oli ne tinymate1 ja oli ihan ok. Tilasin TinyMate2 oli erittäin hyvät, mutta toisesta lähti päälysnappi irti, sain uudet tilalle. Kuuntelen jokapäivä, 5 h välein lataan. Äänen laatu erittäin hyvä ja pysyy korvissa erittäin hyvin. JoyActor meni konkurssiin 12.2021. Nyt 12.7.2022 tuli sähköposti jossa ilmoittivat että uusi omistaja ja tarjosivat TinyMate2 139 €- 70 €. Tilaus vahvistus tuli, maksu kuittaus ja ilmoitus 14.7.2022 olisi lähetetty. Ei ole tulleet vielä joten kyselin sähköpostilla onko koko firmaa olemassa. Tuli vastaus, että onko ongelmia kuulokkeissa. Vastasin että ei, vaan kuulokkeet ei ole tulleet vaikka toimitusaika ilmoitettu 1-4 päivää. Ei ole vastanneet. Mikäli ei tule 2 päivän sisällä niin teen rikosilmoituksen, koska haiskahtaa että firma ei ole toiminnassa. Ei fb sivuja tai uutta toimintaa, ei myöskään ig:ssa. 69 € ei maata kaada, mutta onhan törkeää jos kuulokkeet ei tule. Kerta se olis ensimmäinen jos huijattiin.

    2Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Komentti on lähes vuoden takainen, mutta kommentoin. Itselläni oli ne tinymate1 ja oli ihan ok. Tilasin TinyMate2 oli erittäin hyvät, mutta toisesta lähti päälysnappi irti, sain uudet tilalle. Kuuntelen jokapäivä, 5 h välein lataan. Äänen laatu erittäin hyvä ja pysyy korvissa erittäin hyvin. JoyActor meni konkurssiin 12.2021. Nyt 12.7.2022 tuli sähköposti jossa ilmoittivat että uusi omistaja ja tarjosivat TinyMate2 139 €- 70 €. Tilaus vahvistus tuli, maksu kuittaus ja ilmoitus 14.7.2022 olisi lähetetty. Ei ole tulleet vielä joten kyselin sähköpostilla onko koko firmaa olemassa. Tuli vastaus, että onko ongelmia kuulokkeissa. Vastasin että ei, vaan kuulokkeet ei ole tulleet vaikka toimitusaika ilmoitettu 1-4 päivää. Ei ole vastanneet. Mikäli ei tule 2 päivän sisällä niin teen rikosilmoituksen, koska haiskahtaa että firma ei ole toiminnassa. Ei fb sivuja tai uutta toimintaa, ei myöskään ig:ssa. 69 € ei maata kaada, mutta onhan törkeää jos kuulokkeet ei tule. Kerta se olis ensimmäinen jos huijattiin.

    Kuulokkeet tuli ja hythän ne on ihan niinkuin ne toisetkin jotka on olleet n. vuoden käytössä. Edelleenkään en tiedä onko firma oikeasti toiminnassa uudelleen konkurssin jälkeen , toivottavasti. Jokaisen joka firman perustaa pitää ymmärtää että velvoitteet on hoidettava. Verojen ja Tyel maksujen laiminlyönti on varma tuho. Kun lähtee yrittäjäksi on turha kapinoida näitä lakisääteisiä velvoitteita vastaan ne on vaan hoidettava tai unohdettava yrittäjyys.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Komentti on lähes vuoden takainen, mutta kommentoin. Itselläni oli ne tinymate1 ja oli ihan ok. Tilasin TinyMate2 oli erittäin hyvät, mutta toisesta lähti päälysnappi irti, sain uudet tilalle. Kuuntelen jokapäivä, 5 h välein lataan. Äänen laatu erittäin hyvä ja pysyy korvissa erittäin hyvin. JoyActor meni konkurssiin 12.2021. Nyt 12.7.2022 tuli sähköposti jossa ilmoittivat että uusi omistaja ja tarjosivat TinyMate2 139 €- 70 €. Tilaus vahvistus tuli, maksu kuittaus ja ilmoitus 14.7.2022 olisi lähetetty. Ei ole tulleet vielä joten kyselin sähköpostilla onko koko firmaa olemassa. Tuli vastaus, että onko ongelmia kuulokkeissa. Vastasin että ei, vaan kuulokkeet ei ole tulleet vaikka toimitusaika ilmoitettu 1-4 päivää. Ei ole vastanneet. Mikäli ei tule 2 päivän sisällä niin teen rikosilmoituksen, koska haiskahtaa että firma ei ole toiminnassa. Ei fb sivuja tai uutta toimintaa, ei myöskään ig:ssa. 69 € ei maata kaada, mutta onhan törkeää jos kuulokkeet ei tule. Kerta se olis ensimmäinen jos huijattiin.

    Kuinka tässä kävi? Mulla palautusrahat uupuu.

    1Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kuinka tässä kävi? Mulla palautusrahat uupuu.

    Kuulokkeet tuli ja ovat muuten hyvät mutta toinen lakkasi toimimasta 3kk jälkeen. Lupasivat lähettää uudet ja ei tarvitse palauttaa rikkoutunutta. Uskon että tulee. viimeistään ensiviikolla Tykkään kyllä niistä soittoaika on sen 5 h ja kotelot ei natise niin kuin joku valitti. Jokapäivä käytän vuorotellen, toiset latautuu ja toiset käytössä. Edelliset toimii olleet käytössä reilun vuoden.

    Äänestä

  • Minullakaan eivät molemmat kuulokkeet aina lataudu, ja korvissa pysyminen on välillä niin ja näin. Onneksi sain työnantajalta lahjaksi, niin ei harmita.

    Äänestä

Ostin Tiny Mate 2 kuulokkeet hyvin soi ja pysyy korvissa mut jos tykkää bassovoittoisesta en suosittele
Keskiäänet ja diskantti soi komeasti bassot miedosti

Äänestä

Tilasin kuulokkeet mutta niitä ei ole tullut joyactor lupasi lähettää viestiä tällä viikolla mutta ei ole kuulunut olen odottanut kolme viikkoa

Äänestä

Palautukseen meni. Ylä-ja keskiäänet hyvät, bassot huonot.

Äänestä
  • Ette osaa käyttää kunnon pehmusteet ja puhelimesta ekvalisaattori säätö jytisee niin että ei ole tolkkua

    Äänestä

Yritän ostaa kuulokkeille varaosaa. Googlen antama num ei ole käytössä. Fbssä löytyvä numero ei ole käytössä. Kolme sähköpostia olen lähettänyt, eikä siihen ole vastattu. Fb messengerin viestit eivät nähtävästi mene perille. Ihmettelen, miten Elisa voi tehdä yhteistyötä tällaisen "yrityksen" kanssa.

En suosittele yritystä kenellekään.

1Äänestä

Aika äkkiähän googlesta selviää yrityksen omistajan olevan ketku.
Yrityksen liikevaihto 2020 ollut 1,7miljoonaa ja tappioo tehnyt liki 80000€ silti.
Koronatukirahoja lypsämällä veronkiertoa ja asiakkaiden kusetusta.
Nyt tämä kyseinen Joyactor kun on konkurssifirma kyseinen Heikki Leskelä myy edelleen tuotteita vaikka ei ole ennakkoperintärekisterissä ja vaihtanut tuotetta johonkin hieromalaitteeseen.
Sana kiertämään niin ei hukkaa muut rahojaan.

1Äänestä

Itsellä on tinymate 2 kuulokkeet.alusta asti ollut yhteysongelmia...toinen kuuloke pätkii jatkuvasti,pitää usein buutata.
En voi suositella.

Äänestä

Nämä mitkä sain lehden kylkiäisenä pätkii yhteys vähänväliä.

Äänestä
  • Osaatko neuvoa miten saa kuulumaan molemmista kuulokkeista yhtäaikaa?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Osaatko neuvoa miten saa kuulumaan molemmista kuulokkeista yhtäaikaa?

    Itsellä auttoi boottaaminen. Eli molemmat kuulokkeet rasiaan ja painetaan molempien kuulokkeiden nappeja yhtäaikaa pohjassa muutaman sekunnin ajan, sen jälkeen on toiminut taas normaalisti.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Itsellä auttoi boottaaminen. Eli molemmat kuulokkeet rasiaan ja painetaan molempien kuulokkeiden nappeja yhtäaikaa pohjassa muutaman sekunnin ajan, sen jälkeen on toiminut taas normaalisti.

    jep.se toimii.

    Äänestä

Kokemuksia täältäkin, Joyactor 2 mallista.
Äänenlaatu hyvä, mikrofonit toimii ja virtaa riittää.
Mutta ei pysy päässä millään mukana tulevista muovituteista. Jos puhut, toinen tippuu vartissa. Vaikka et puhu toinen putoaa korvasta silti puolen tunnin päästä.
Suurin heikkous näissä on se että kerää kaiken taustamelun mikrofoniin, joka kuuluu vastapuolen päässä puhelun aikana helvetin kovaa.

Äänestä
  • Sama paska eri paketissa. 😂

    Äänestä

Hitsin hyvät! Tipahti vessanpyttyyn ja toimii vieläkin lol. (ei lentänyt paskaan, sillä pönttö oli tyhjä)

Äänestä

Ovat jo muutaman vuoden vanhat, mutta akku kestää enää 15 min, vaikka olisi ladattu

Äänestä

Karmea äänenlaatu.. akunkesto perseestä . Ennemmin 10€ jotku muut paskat

Äänestä
  • perustele ne MUUT.

    Äänestä

Hei,

Tilasin Tinymate X kuulokkeet. Ensimmäiset ei yhdistynyt ollenkaan puhelimeen,vaikka virtaa oli. Oli tehty vaikka mitä,mutta puhelin ei edes löytäny näitä kuulokkeita,että olisi voinu unohtaa laitteen ja yhdistää uudestaan.

Sain uudet,mutta näyttää olevan,että nämäkään ei toimi,vaikka on ladattu. Onko jollakin vastaavaa tapahtunut ?

Äänestä
  • bt-kuulokkeet nykyään ns vuotaa räikeästi.

    Äänestä

  • Anonyymi00034 kirjoitti:

    bt-kuulokkeet nykyään ns vuotaa räikeästi.

    totta,en käyttäisi.bt-scan kuulee,

    Äänestä

  • on.

    Äänestä

Todella huonot. Mielestäni tämä on puhdas huijaus. Jos olisin tiennyt etukäteen näiden laadun niin en ikinä olisi ostanut. Nämä ovat halvat kiina-tuotteita, jotka on brändätty mukamas laadukkaiksi. Kiertäkää kaukaa. Ostakaa brändi-kuulokkeet esim. sony, apple jne. Sonylla mielestäni kirkkaasti paras-hinta-laatu-suhde. Toivottovasti tämä helpottaa jotakuta.

Äänestä

Kommentoin tänne myös oman kokemukseni. Ostin Tinymate X:t reilu vuosi sitten. Mainostetaan 3v takuuta. No ensin lakkasi ääni oikeasta kuulokkeesta, sain takuuseen 1 kuulokkeen. Sitten lähti ääni vasemmasta ja sain taas uuden napin. Tämän jälkeen jälleen muutaman kk käytön jälkeen katoaa äänet. Yhdistysongelmaa oli koko ajan. Niin sain kokonaan uudet kuulokkeet. Kestivät jopa muutaman kuukaden. Älkää ostako näitä! Ostin nyt Sonyn kuulokkeet 👏🏻👏🏻

Äänestä

Täydelliset, mahtava äänenlaatu. Ulkopuoliset äänet ei häiritse.

Äänestä
  • on huippu äänenlaatu-- alimmainen vastaus.

    Äänestä

kokeile yamaha-5000 se merkkiset,jää joyactorit toiseksi.

Äänestä
  • yamaha laatua.

    Äänestä

Pätkii ja surkea äänenlaatu. Täysin paskat.

Äänestä

Joy Tinyt (mustat) meni kahteen kertaan vaihtoon kun vas kuulokkkeen ääni ”puolittui”. Molemmissa oli sama vika. Laittoivat Joy Tiny S uudet (valkoset) tilalle ja alkuun särisi ihan huolella heti kun lähti kävelemään puhelin taskussa. Boottasin ja nyt tuntuis toimivan mutta miten kauan…. Asiakaspalvelu oli todella hyvää mistä yllätyin kovasti. Nyt pätkii niin pirusti taas ettei mitään järkeä. Vierustoverin yhteydet varmaan sotkee nämä välittömästi, ja hipaisukytkin jos hankaa pipoon niin sekin näemmä vaikuttaa. Härregud mitä paskaa.

Äänestä
  • Minulla sama paska kokemus. Kerran kokeillut kuulokkeita, äänenvoimakkuus ei toimi. Asiakaspalvelu maailman huonointa, käskevät puhdistaa kuulokkeet ... Sori en voi missään nimessä suositella.

    1Äänestä

  • Anonyymi00046 kirjoitti:

    Minulla sama paska kokemus. Kerran kokeillut kuulokkeita, äänenvoimakkuus ei toimi. Asiakaspalvelu maailman huonointa, käskevät puhdistaa kuulokkeet ... Sori en voi missään nimessä suositella.

    tilaa etlari.

    Äänestä

Toiset joy tinyt menossa (sain takuuna koska ääni särisi) ja sama meno jatkuu. Musa kuuluu hyvin ja bassokin ok, mutta puheluissa ääni särisee niin etten kuule mitään ja myöskään minua ei kuulla. Ei ole todellakaan tehty puheluita tai kokouksia varten. Todella heikko kokemus……..

Äänestä

Sain tilaajalahjana lehdeltä JoyBudsit. Toiset menossa ja molemmat pätkii tosi pahasti... ääni ihan kelpo muuten, mutta ottaa pannuun kun musiikkia kuunnellessa häviää kanavat kuulumasta tai muuttuu monoksi. Varmaan bt-yhteyden ongelma. Kokeiltu muissakin puhelimissa, eikä tilanne yhtään parempi. Itsellä Apple 14Pro.

Äänestä
  • applen tuotteet on parhaita.

    1Äänestä

  • Anonyymi00069 kirjoitti:

    applen tuotteet on parhaita.

    ja microsoftin myös.

    Äänestä

Itsellä ollut kahdet Joyactorin kuulokkeet ja kumpikaan ei ole vakuuttanut. Nykyään saa kaupanpäälle Joyactorin kuulokkeita kun tekee lehtipaketin. Mainostetaan laadukkaina kuulokkeina.. En ymmärrä miten Hifistudio on ottanut tämmöistä kuraa edes myyntiin. Vähän hävii samalla luotto hifistudioon..

1Äänestä

Onko kenelläkään viimeaikaista kokemusta asiakaspalvelusta? Minä olen yrittänyt saada yhteyttä elokuusta alkaen. Tilasin silloin kuulokkeet ja viiden päivän käytön jälkeen ne olivat epäkunnossa. En ole saanut mitään vastausta, mihin kuulokkeet voi palauttaa tai miten saan rahani takaisin?

Äänestä
  • Minä olen 2 viikkoa odotellut vastausta spostiin. Toinen kuuloke mykkänä ja takuuta vielä jäljellä. Ajatteli ottaa yhteyttä kuluttaja asiamieheen..

    Äänestä

  • Anonyymi00052 kirjoitti:

    Minä olen 2 viikkoa odotellut vastausta spostiin. Toinen kuuloke mykkänä ja takuuta vielä jäljellä. Ajatteli ottaa yhteyttä kuluttaja asiamieheen..

    Sama tilanne. Toinen kuuloke meni rikki 6kk ja tilasin uuden tilalle. 7 viikkoa odottanut tilaustani ja eivät enää vastaa mihinkään. Estivät Facebookissa kun ihmettelin hommaa

    Äänestä

Onko teillä muilla tilanne selvinnyt? Sain vialliset kuulokkeet ja eivät vastaa viesteihin. En pysty palauttamaan, en vaihtamaan enkä saa rahojani takaisin. Olen koittanut kaikella mahdollisella tavalla ottaa yhteyttä. Ensin odotin yli kuukauden kuulokkeita.

Äänestä
  • Tein tilauksen (Moomin Earbuds) lokakuun puolessa välissä ja olin yhteydessä ensimmmäisen kerran aspaan sähköpostitse kaksi viikkoa tilauksen jälkeen, sillä tilauksen etenemisestä ei tullut mitään tietoa ja koska näin somessa sekä keskustelupalstoilla asiakaspalautteita, etteivät muutkaan ole saaneet tilauksiaan eikä viesteihin vastata.

    Tänään olin uudestaan (5 vkoa tilauksesta) sähköpostitse heihin yhteydessä ja sain heti vastauksen robotilta, joka kertoi ettei antamallani tilausnumerolla löydy tilausta!?!? Lupasi laittaa asian eteenpäin tiimille lisätarkastelua varten.

    Jännästi myös poistavat somesta kaikki kommentit, jotka liittyvät toimittamattomiin tilauksiin.

    - Muumi-mainonnan uhri

    1Äänestä

  • Anonyymi00056 kirjoitti:

    Tein tilauksen (Moomin Earbuds) lokakuun puolessa välissä ja olin yhteydessä ensimmmäisen kerran aspaan sähköpostitse kaksi viikkoa tilauksen jälkeen, sillä tilauksen etenemisestä ei tullut mitään tietoa ja koska näin somessa sekä keskustelupalstoilla asiakaspalautteita, etteivät muutkaan ole saaneet tilauksiaan eikä viesteihin vastata.

    Tänään olin uudestaan (5 vkoa tilauksesta) sähköpostitse heihin yhteydessä ja sain heti vastauksen robotilta, joka kertoi ettei antamallani tilausnumerolla löydy tilausta!?!? Lupasi laittaa asian eteenpäin tiimille lisätarkastelua varten.

    Jännästi myös poistavat somesta kaikki kommentit, jotka liittyvät toimittamattomiin tilauksiin.

    - Muumi-mainonnan uhri

    Huomasin myös, että poistavat somesta kaikki kommentit, mitkä eivät kehu heidän tuotteitaan. Itellä ollu tässä lokakuulta asti heidän kanssa reklamaatio kesken, kun sieltä ei saa vastauksia ja nyt kun vihdoin on aiottu postittaa takuuvaihtona uudet, en tiedä millä vuosituhannella ne mahdollisesti saan. En tiiä, kannattaisko kohta olla jo kuluttajavirastoon yhteyksissä.

    1Äänestä

Samoja kuulokkeita saa kahdella eurolla Aliexpressistä. TWS A6S on jopa paremmat.

Äänestä
  • totta

    Äänestä

Eivät ota yhteyttä toisiinsa. Olen ollut yhteydessä asiakaspalveluun useasti, ja toimimaton kuuloke on luvattu korvata uudella. Ei ole näkynyt. Toimimattomat kuulokkeet ja erittäin huono asiakaspalvelu. Älä osta.

Äänestä

Samoja kokemuksia. Toinen kuuloke lakkasi toimimasta. Väännön jälkeen sain takuusta uuden. Sen parittaminen vanhan kuulokkeen kanssa ei onnistu mitenkään, liekö jotenkin vääränlainen. Ja aspa ei vastaa enää sähköposteihin, vaikka kovasti mainospostia lähettävätkin. Älkää missään nimessä hukatko rahojanne näihin

Äänestä
  • Sama täällä. 3 kk yhteensä meni koko ruljansissa. Nyt vihdoin takuuvaihdolla kuuloke saapui mutta nyt meillä on 2 erikseen toimivaa kuuloketta jotka eivät siis mene pariliitostilaan. Kaikki on kokeiltu ja useaan kertaan. En todellakaan voi suositella... sinulle vastaa keinoäly ja oikeaa ihmistä et kiinni saa mitään kautta.

    Äänestä

  • Anonyymi00060 kirjoitti:

    Sama täällä. 3 kk yhteensä meni koko ruljansissa. Nyt vihdoin takuuvaihdolla kuuloke saapui mutta nyt meillä on 2 erikseen toimivaa kuuloketta jotka eivät siis mene pariliitostilaan. Kaikki on kokeiltu ja useaan kertaan. En todellakaan voi suositella... sinulle vastaa keinoäly ja oikeaa ihmistä et kiinni saa mitään kautta.

    taidat dissailla.

    1Äänestä

Aivan hirveät kuulokkeet. Itsellä neljännet tai viidennet menossa ja aina sama ongelma. Joko kuulokkeet ei yhdisty toisiinsa tai ne ei yhdisty kännykkään ollenkaan tai sitten vain toinen kuuloke yhdistyy kännykkään mutta toinen ei. Itse suosittelen ostamaan jonkin toisen merkin kuulokkeet

Äänestä
  • lue käyttöopas,ni toimii.

    Äänestä

Joy:ltä ei kannata tilata mitään.
Tässä odoteltu kuulokkeita vähän yli kuukausi.
Joy:ltä vain pahoitellaan asiaa.
SURKEAA

Äänestä

Onko teistä kukaan hurahtanut "heidän" älysormusta tilaamaan?
Kuulokkeet sieltä on tosi hyvät!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onko jollain kokemuksia Joyactorin kuulokkeista? Onko hyvä äänenlaatu jne.?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu