Erittäin epämukava olo alapäässä?!?!

Nyt muutaman päivän tuntunut vaginassa erittäin epämukava olo. Ei ole kutinaa ja vahvistuu aina pissaamisen jälkeen. En ole raskaana ja olen vasta nuori ja haluaisin tietää mikä on, kun en gynekologille missään nimessä haluaisi hakea. AUTTAKAA!!!
3217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Virtsatietulehdus?Sukupuolitauti?

Äänestä
  • No muttakun virtsatulehduksessa pissaaminen sattuisi eikä satu... ja sukupuolitaudissa kutittaisi eikä ole kutinaa.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    No muttakun virtsatulehduksessa pissaaminen sattuisi eikä satu... ja sukupuolitaudissa kutittaisi eikä ole kutinaa.

    Monet sukupuolitaudit voivat olla oireettomia tai vähäoireisia.Testit ovat ainoa tapa olla varma.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Nyt muutaman päivän tuntunut vaginassa erittäin epämukava olo. Ei ole kutinaa ja vahvistuu aina pissaamisen jälkeen. En ole raskaana ja olen vasta nuori ja haluaisin tietää mikä on, kun en gynekologille missään nimessä haluaisi hakea. AUTTAKAA!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu