Sekä itselleni että lapselleni. Lastensuojelu vei lapseni vaikka kukaan ei koskaan väittänyt että kasvatuksessani olisi jotain vikaa.
Minut pakotettiin allekirjoittamaan huostaanottopaperit uhkaamalla etten saisi lastani tavata.
Psykologiliitto on nyt ulkomaille matkustaneiden lasten puolesta huolissaan ja lapsia ei saisi vanhemmista erottaa. Tätähän on Suomen sisällä tehty iät ja ajat, mutta voi itku kun kyse johonkin ulkomaihin viittaavasta niin huoli on kova.
Kaikki joilta on lapsi Suomessa huostaanotettu, nyt vaatimaan miljoonia psyyken vahingoittumisesta!
Vaadin valtiolta/kunnalta miljoonakorvauksia
Anonyymi
1
165
Vastaukset
- Anonyymi
Kuka tekee tämän kaiken meille?
https://voiceofeurope.com/2019/12/finnish-parents-lose-custody-of-child-for-refusing-sex-change-treatment/
Vastaus on artikkelissa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra haluaa muuttaa
maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....2019611Onnea Riikka! Työttömyys aste on nyt täysi kymppi!
🎯 💪 Kiitoksia Riikalle ansiokkaasta työstä Suomen kansantalouden tuhoamisessa. V.Putin suljetun rajan tuolla puolen314365Hyvällä tuurilla Suomen väkiluku nousee 7 miljoonaan
Vuoteen 2050 mennessä, mikäli onnistumme maahanmuuttopolitiikassa hyvin. Näin analysoi väestötieteen tohori Hiilamo. ht1163947Riikka jytkytti työttömyyden uuteen ennätykseen!
Erinomaista työtä jälleen kerran irvistelevältä saksiniekalta. ”Yhtä korkeaa työttömyysastetta ei löydy työvoimatutkimu1003822- 2013377
Päivän Riikka: Valmet Automotive aloittaa jättimäiset muutosneuvottelut
😭😭😭😭😭😭😭 Tämäkin vielä, Brutukseni. Että ei olisi Suomen historian pahimmat työttömyysluvut riittäneet, niin Riik182827Rakastan sua mutten uskalla jutella sulle
Kumpa sä näkisit tämän viestin❤️ Kaipaan sua vaikka oot välillä ihan lähellä mutten saa sanottua sulle enää mitään. Ujos1221367Mihin rakastuin sinussa?
Rakastuin siihen, miten katsoit minua Rakastuin siihen, miten hymyilit minulle Rakastuin siihen, kuinka hyväksi sait its731356- 901164
Anssi Heikkilä umpirehellisenä - Rankka yö TTK-yllätystippumisen jälkeen!
Minkä parin tai kenen olisi mielestäsi pitänyt tippua TTK:sta? Tämä oli kyllä todellinen yllätys, että Mira Luoti ja A151141